Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Par Froothie

 

 


Froothie – Optimum© Izplatītāji

Froothie piedzīvojums sākās, kad mazs Austrālijas uzņēmums sāka reklamēt un piegādāt veselīgus augļus, dārzeņus un iekārtas kafejnīcām un sulu bāriem, pamudinot tos reklamēt veselīgākus dzērienus, kurus sauc par ‘’Froothie’’ - vārdu spēle ar ‘’Smoothie’.

Šī mazā ideja ātri izveidojās par apsēstību reklamēt veselīgu dzīvesveidu visu laiku -ne vien dažreiz, un ātri izveidojās spēcīgas sadarbības, ieskaitot, stratēģiski ekskluzīvu partnerību ar starptautiski atzītu Austrālijas blenderu un sulu spiežu piegādātāju: Optimum Appliances, lai veicinātu veselīgu ēšanu un dzeršanu katrā mājsaimniecībā. 

Tagad mūsu misija ir vienkārša un skaidra: Palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgu dzīvesveidu un tajā pašā laikā piedāvāt mūsu ekskluzīvās Optimum preces. Mēs dalāmies ar mūsu zināšanām un informāciju par veselīgu dzīvesveidu semināros, YouTube videoklipos, mūsu Jaunajā Blogā, dažādās mediju vietnēs un ar stratēģiskiem partneriem Austrālijā un ārzemēs. 


Jaunais Optimum Appliances klāsts www.optimum-apliances.com

Austrālijas uzņēmuma ražotie Optimum© blenderi ir starptautiski atzīti, kā viens no vadošajiem zīmoliem izturīgu liela ātruma blenderu ražotājiem mājsaimniecības un komerciālām vajadzībām. Optimum 9400 ir saņēmis starptautisku atzinību no šefpavāriem un pārtikas entuziastiem, kā lieliskas kvalitātes prece ne tikai, lai pagatavotu smūtijus un sulas, bet arī par plašajām funkcijām, piemēram, karsēšanu, sasaldēšanu, samīcīšanu, samalšanu, sasmalcināšanu, sagriešanu, sajaukšanu u.c.


Austrālijas Optimum aukstās spiešanas sulu spiežu klāsts arī ir ieguvis uzslavas visā pasaulē par kvalitāti un veiktspēju. Optimum 400 sulu spiedis T3 Magazine Apvienotajā Karalistē ierindoja 1.vietā un jaunais Optimum 600 ir patentēta sulu spiede, kas revolucionalizējusi industriju ar funkciju izspiest sulu no augļiem un dārzeņiem bez nepieciešamības tos sagriezt.


Mājsaimniecībām

Optimum blenderu un sulu spiežu panākumi Austrālijā un visā pasaulē veicinājuši Froothie vairāk pievērsties mājsaimniecību pārtikas veselības industrijai un tā ar lieliem panākumiem paplašinājusi savus pakalpojumus starptautiski un ierīkojusi birojus visā pasaulē. Visām iekārtām ir pievienota Froothie nesalīdzināmā garantija un visā valstī pieejami pakalpojumu centri un atbalsta komanda, lai palīdzētu atbildēt uz visiem steidzīgajiem jautājumiem. 

Ņemot vērā pašreizējo veselīga dzīvesveida pieaugumu tendenci, Froothie ir atvēris savu interneta Veselības veikalu. Grūtības atrast kvalitatīvu un neapstrādātu organisko pārtiku un superpārtiku, kā arī šādu produktu augstā cena ir iemesls, kāpēc Froothie sadarbojas ar audzētājiem un piegādātājiem, lai piedāvātu jums labāko neapstrādāto, organiski barības vielām bagātu pārtiku vienā vietā un par zemākajām cenām. Jūsu interneta veikals veselīgai pārtikai!


Komerciāli

Froothie Australia mērķis ir palīdzēt kafejnīcām, sulu bāriem un smūtiju "busiņu" īpašniekiem,  palielināt savus pārdošanas apjomus un ieviest to ēdienkartēs jaunus, aizraujošus un veselīgus produktus.  

Mūsu komandas pieredze sulu bāru, ieskaitot, plaši pazīstamu franšīzu, atvēršanā ir devusi Froothie nenovērtējamu pieredzi, lai palīdzētu uzņēmumiem atvērt savus smūtiju uzņēmumus un palielināt pārdošanas apjomus. 

Froothie panākumi kopš tā pirmsākumiem ir bijuši lieliski kopā ar kafejnīcām, kas nekad nav pārdevuši smūtijus, bet tagad sasnieguši milzīgus pārdošanas apjomus un sulu bāriem, kas vairāk kā diva reizes palielinājuši pārdošanas apjomus mazāk kā 5 mēnešu laikā. Tas ir panākts ar pievilcīgajiem Froothie reklamās materiāliem, lieliski garšojošajiem smūtijiem un pieaugošo Froothie zīmola popularitāti. 

Lai uzzinātu vairāk, klikšķiniet šeit, ja esat kafejnīca vai šeit, ja esat sulu bārs.  

Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
    Unit 4, 173-181 Rooks Road
    Vermont VIC 3133
    Australia
    VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM