Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

 

Froothie Latvija

 

Froothie ir viens no visātrāk augošajiem ar veselību un labsajūtu saistītiem zīmoliem pasaulē, ar vairāk kā 100 tūkstošiem Facebook sekotāju, aizvien to skaitam pieaugot. Mēs esam lepni būt ekskluīvi Optimum izplatītāji- viens no uzticamākajiem virtuves iekārtu zīmoliem Austrālijā un pasaulē.

Froothie iesāka no mazas, vienkāršas idejas- piegādāt augļus,dārzeņus un aprīkojumu vietējām kafejnīcām un sulu bāriem Austrālijā Turpinot mūsu biznesu, mēs kļuvām aizvien kaislīgāki veselīgu ēdienu un dzērienu atbalstītāji, nākot klajā ar ideju iesaistīt aizvien vairāk cilvēku un izveidojot “Froothie”: veselīgu smūtiju kustību. Mūsu idejai attīstoties un augot, tā kļuva par mūsu misiju- palīdzēt katrai mājsaimniecībai uzsākt jaunu ceļojumu, kā mērķi izvirzot veselību.Mēs to padaram vieglāku kopā ar mūsu stratēģisko partneri Optimum, globāli atzītu blenderu un sulu spiežu uzņēmumu, kas ražo vienas no pasaulē labākajām virtuves iekārtām.

Šodien mūsu mērķis ir skaidrs un vienkāršs : palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgu dzīvesveidu, izmantojot mūsu ekskluzīvās kvalitātes Optimum virtuves iekārtas. Mēs labprāt dalāmies mūsu pieredzē un dodam padomus semināros, YouTube video, mūsu blogos, kā arī citos stratēģiski svarīgos mēdijos Austrālijā un visā pasaulē, lai iedvesmotu tevi ēst veselīgi vienkāršā un jautrā veidā.

 

Optimum iekārtaswww.optimum-apliances.com

Optimum inovatīvās, godalgotās virtuves iekārtas, ar savu kvalitāti, veiktspēju un dizainu ir vadošās savā nozarē. Nodibināts Austrālijā, tagad zīmols ir atrodams vairāk nekā 40 valstīs un miljoniem lietotāju visā pasaulē.


Kur inovācija satiekas ar kvalitāti


Kā #1 blenderu un sulu spiežu zīmols Austrālijā, Optimum piedāvā vēl vairāk, iepazīstinot ar daudzfunkcionālām virtuves ierīcēm : Thermocook, Pressure Cooker, Air Fryer un daudzas citas daudzfunkcionālas , laiku ietaupošas virtuves iekārtas. Optimum popularitāte lielā mērā ir saistāma ar uzņēmumu augstajiem kvalitātes standartiem, neapstādināmu inovatīvo garu,iekārtu izturību, kā arī ciešo sadarbību ar Froothie, ienesot vienkāršo, kvalitatīvo gatavošanas iespēju katrā mājā.

Visas Optimum detaļas un iekārtas tiek ražotas ar īpašu precizitāti, izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus.

Optimum nepārtraukti veic plašas pārbaudes, lai sasniegtu pilnīgu produktu akreditāciju un sertifikāciju, atbilstot augstākajiem nozares kvalitātes kontroles standartiem. Jums tiks nodrošināta kvalitāte un uzticamība, kuru jau ir pieredzējuši miljoniem lietotāju pasaulē. Kā apliecinājums Optimu iekārtu kvalitātei un izturībai, visiem produktiem tiek piedāvāta 30 dienu naudas atgriešanas garantija.

 

Mūsu vislabāk pirktākie produkti

 

Optimum liela ātruma blenderi: Optimum blenderi ir atzīti kā vieni no labākajiem starp citiem pasaulē etablētajiem zīmoliem, kura blenderi ir piemēroti gan privātajai, gan komerciālajai lietošanai. Optimum 9400 ir guvis starptautisku atzinību kā no profesionālajiem pavāriem, tā arī no gatavošanas entuziastiem, atzīstot to par augstākās kvalitātes produktu, kas ne tikai pagatavo smūtijus un sulas, bet arī garšīgu riekstu sviestu, riekstu pienu, mērces, karstās zupas, desertus un daudzus citus burvīgus ēdienus. Australia Choice ievēlēja Optimum blenderi kopā ar Vitamix kā #1, balstoties uz neatkarīgu klientu atskausmēm Austrālijā. Apskati salīdzinājuma video te.

Optimum lēna ātruma sulu spiedes: Pat to izcilo kvalitāti un veiktspēju Optimum lēnās sulu spiedes ir arī guvušas atzinību visā pasaulē. Mūsu jaunās Optimum 600 un Optimum 700 revolucionē industriju, dodot iespēju spiest sulu no veseliem augļiem un dārzeņiem tos iepriekš nesmalcinot.

Optimum ThermoCook: Optimum ThermoCook ir multifunkcionāla gatavošanas iekārta, kas ātri kļuva par vienu no pieprasītākajām ierīcēm. Product Review Australi novērtēts kā #1 “viss vienā” vituves iekārtu zīmols, uzskatāms par sīvāko Thermomix sāncensi Austrālijā. Ar tā 20 ērtajām funkcijām Jūs varat sasmalcināt, sagriezt, iejaukt, putot, samaisīt, gatavot ar tvaiku un pat vairāk, tikai ar vienu pogas spiedienu. Jūs ietaupīsiet laiku, vietu un naudu ar šo brīnumaino “sagatavos visu” virtuves meistaru.

Optimum P200 Dehydrator: Optimum P200 Dehidrators ar tā paralaksa žāvēšanas sistēmu, ļauj gaisam vienmērīgi plūst visās paplātēs, no augšas uz apakšu un no priekšas uz aizmuguri. Tas novērš gaisa kvalitātes izmaiņas un nodrošina konsekventu gaisa plūsmu, lai Jūs varētu pagatvot garšīgus, veselīgus našķus mājās. Nodrošinot, ka Jūs un Jūsu ģimene var baudīt kvalitatīvus gardumus, bez konservantiem un citām nevajadzīgajām piedevām.

Kā zīmols, kurš pastāvīgi strādā pie inovācijām, lai nodrošināt vislabāko kvalitāti virtuves iekārtām, mēs nepārtraukti pievienojam mūsu klāstam jaunus produktus. Neaizmirsti abonēt mūsu biļetenu un sekot mums sociālo mēdiju platformās, lai nepalaist garām jauninājumus un īpašās akcijas.

Komerciālo lietotāju uzticība

 

Daži Optimum modeļi ir īpaši radīti priekš noslogotajiem sulu bāriem un kafejnīcām, pateicoties to speciālajam, telpu taupošajam dizainam, jaudīgajai jaukšanai un augstas kvalitātes skaņu slāpējošajai būvei. Optimum seši asmeņi ir izgatavoti no viskvalitatīvākā japāņu tērauda, padarot tos īpaši izturīgus un nerūsējošus. Asmeņi ir radīti ar multifunkcionālu nolūku, lai tie būut viegli un efektīvi pielietojami gan mitrajiem, gan sausajiem maisījumiem.

Mūsu komerciālie blenderi ir tik izturīgi un efektīvi, ka tiem uzticas tādi nacionālie tīkli kā Gloria Jean’s Coffees, Coffee Club, Wendy’s un daudzi citi. Froothie piedāvā 24x7 visaptverošu palīdzību visiem klientiem, lai Jūsu uzņēmums ir vienmēr pilnā gatavībā.

Froothie vienmēr mēģina nodrošināt Jūs ar vislabāko kvalitāti gan ierīču, gan kliento apklapošanas jomā. Ja Jums nepieciešama palīdzība pareizā blendera izvēlei, mūsu eksperti būs priecīgi Jums palīdzēt. Sazinies ar mums šodien, lai iegūt vairāk informācijas.

 

Sadarbības ar Froothie

 

Mēs strādājam tikai ar labākajiem skaistuma un veselības vēstniekiem visā pasaulē, lai nestu tiešu ieguvumu ar padomiem, receptēm un produktiem, palīdzot Jums sasniegt veselīgāku, laimīgāku Jūsu pašu versiju.

Mēs izvēlamies strādāt tikai ar tiem, kuri ir patiesi ieinteresēti dalīties ar padomiem veselības un labklājības uzlabošanai, dalot Froothie nostāju, ka ikvienam ir jādod iespēja mainīt savu dzīvesveidu uz labo pusi.

Mūsu vēstnieki propagandē Froothie filozofiju- dalīties un rūpēties, iepazīstinot ar Froothie ekskluzīvajiem produktiem, kuriem viņi uyticas un ir personīgi izmēģinājuši, lai uzlabotu viņu veselību un dzīvi. Mūsu mērķis ir izveidot tādu dzīvesveida kustību, kura aicina ikvienu mīlēt savu no dabas doto ķermeni, uzlabojot viņu dzīvesveidu Froothie ceļā- ēdot veselīgi, ātrī pagatavojamā un jautrā veidā. Tāpēc visi mūsu produkti ir izstrādāti, lai gatavošana norit ātri,vienkātši un ierīces kalpo ilgus gadus. Mēs esam šeit , lai izveidotu sabiedrību, kura veicina veselīgu dzīvesveidu, kuršļaus Jums sasniegt Jūsu potenciāla augstākās virsotnes.

Ja vēlaties dalīties priekā un padarīt citu cilvēku dzīves labākas, tad piesakieties šeit, lai kļutu par vienu no mūsu vēstnešiem. Ar Froothie Jums vienmēr būs kaut kas jautrs un veselīgs, lai padarīt Jūsu dzīvi labāku un krāsaināku.

Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM