Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.
proven-logo
Visas mūsu atsauksmes ir pārbaudītas un patiesas

Lai izvairītos no viltus atsauksmju tendences, kas pārpludina internetu, Froothie nesen uzsākusi sadarbību ar Proven Credible, trešo pusi, kas specializējas atsauksmju pārbaudīšanā un apstiprināšanā, lai nodrošinātu, ka mūsu atsauksmes ir īstas. 

Šis ir vēl viens solis, lai apstiprinātu mūsu apņemšanos stingri ievērot Konkurences un Patērētāju Likuma 2010, 29.pantu: "Persona nedrīkst veikt viltus vai  maldinošu pārstāvību saistībā ar jebkuras personas atsauksmi vai pārstāvību, kas izliekas par šādu atsauksmi."

Mūsu klientu komentāri par mūsu precēm un pakalpojumiem ir pieejami arī mūsu Facebook lapā šeit. 

 

Mūsu klientu atsauksmes

"Esmu izmēģinājusi vairākus liela ātruma blenderus un izlēmusi, kurš man patīk, ļoti iesaku un pārdodu:  Optimum 9400. Esmu izmantojusi Blendtec, bet tas ne tuvu nebija tik laidens vai samala tik labi, kā Optimum 9400 (1/4 no cenas!). Izlasiet visu apskatu šeit:  Kimmithgone NZ Hempseed Oil
-Kim Renshaw


"Iemesls, kāpēc es izvēlējos Optimum 9400 (un pēc tam nolēmu izplatīt to jums) ir tas, ka pēc tam, kad veicu cenas, kvalitātes, daudzpusības, pēc iegādes pakalpojumu, garantiju izpēti, Optimum bija vislabākais piedāvājums." Izlasiet visu apskatu šeit: Health Yeah
-Hannah Horton


"Es vēlējos atrast blenderi, kuru varētu pārdot savā interneta veikalā, kas atbilstu Vitamix pēc kvalitātes standartiem un blenderi, kuru ģimenes patiešām varētu atļauties nopirkt. Es arī gribēju būt pārliecināta, ka, izmantojot savu vārdu.. ka šie blenderi atbilstu prasībām, īpaši, zinot, cik bieži mēs tos izmantojam! "Izlasiet visu apskatu šeit: The Raw Food Mum
-Sarah Nolan


"Pierādījums ir rezultātos un šajā gadījumā Optimum izcēlās ar maigu, gardu ābolu un burkānu sulu, kas bija patiešām lieliska." Izlasiet visu apskatu šeit: T3 Magazine
-Max Parker


Esmu ļoti  patīkami pārsteigts par Optimum 400 zema ātruma sulu spiedi un Optimum 9400 blenderi, ka esmu nolēmis kļūt par šo preču zīmola vēstnieku." Izlasiet visu apskatu šeit:  Natural Juice Junkie
-Neil Martin


Esmu izmēģinājusi dažādus zīmolus un par dažādām cenām un Optimum ir vislabākais no tiem visiem. Izlasiet visu apskatu šeit : Food For Thought (Health Coach)
-Samantha Baird


Sākšu šo apskatu, sakot, ka Optimum 9200 - 2nd Generation ir labākais blenderis, kas man jebkad ir piederējis… un esmu izmēģinājusi daudzus no tiem. Izlasiet visu apskatu šeit: Om Nom Ally
-Alison Murray


Gribu teikt, ka tam, kurš ir iesācējs sulu pasaulē  un vēlas iegādāties sulu spiedi -šī ir ideāla sulu spiede! Esmu izmantojusi Optimum 400 jau gandrīz mēnesi! Esmu blenderējusi visus iespējamos dārzeņus un augļus! Izlasiet visu apskatu šeit: Review on the Optimum 400
-Sarah The Raw Food Mum


“Apbrīnojami! Pasūtīju 9400 trešdienas vakarā un tas tiks piegādāts jau pirmdienas rītā! Dievinu to”

 

 “Es tikko saņēmu Optimum 9400.. Lie LIS ki. uztaisīju visu laiku labāko smūtiju...burkāns...zemenes...mellenes..apelsīns...virziņkāposts...spināti..proteīnu pulveris...spiralina pulveris...ledus...visu samaļam...voila...patiešām fantastisks...tik ļoti vēlos izmēģināt...visu...paldies Froothie...noteikti dalīšos ar citiem par jūsu pakalpojumiem.” ”

 “Atjauninājums....manu Optimum 9400 piegādāja pirms mēneša un esmu to izmantojusi katru dienu. Parasti es taisu augļu/dārzeņu smūtijus, bet vēlos pamēģināt kaut ko aizraujošāku. Biju mazliet satraukusies par sākotnējo cenu, bet priecājos, ka pamēģināju. Šīs mantiņas spēks ir apbrīnojams!”

 “Sveika Froothie komanda, es tikko saņēmu savu  9400 blenderi un esmu to jau izmantojis, pagatavojot recepti, kas ir grāmatiņā, kas pievienota blenderim. Lielisks blenderis, paldies jums par lielisko preci un pakalpojumu. Ian Howell.”

 

 Ārprāts - uztaisīju Lieliskāko aveņu siera kūku šovakar ar savu 9200 - 2nd Generation. Izmantoju recepti no The Rawtarian un tā ir patiešām garšīga! Tik viegli ar manu blenderi :-) ”

 

 

 MĪLU MĪLU MĪLU savu optimum 9200 - 2nd Generation!! Šis ir Maxi, mans 8 mēnešus vecais dēliņš, baudot savu brokastu zaļo smūtiju. Viņš to dzer katru dienu jau mēnesi. Tas ir viņa ikdienas vitamīnu avots!”

 “Mana mantiņa tika piegādāta šodien. Šeit ir auksts un slapjš, izlēmu pagatavot kukurūzas zupu. Paldies receptes augšupielādētājam Froothie mājas lapā.”

 

 “Es mīīīīīīlu savu Optimum 9400 :-)”

 “Mīlu savu froothie! Paldies draugi:-) Sekos daudzi lieliski videoklipi. http://www.youtube.com/watch?v=3FfuUIIaNic

 “Samaļ ātrāk par 20 sekundēm!”

 

 “Liels paldies par lielisko apkalpošanu tik tuvu Ziemassvētkiem! "Ziemassvētku smūtiju bārs" bija lielisks panākums. Pats blenderis ir lielisks - ātrs, jaudīgs un visu padara ļoti maigu. Tagad mēs katru dienu dzeram smūtijus un, īpaši, bērni ir sajūsmā. Vēlreiz paldies!”

 “Froothie, jūs esat lieliski. Strādājot vairumpārdošanā, mēs reti saņemam komplimentus, kad sniedzam lielisku klientu apkalpošanu. Bet jūs esat to pelnījuši.

Es pasūtīju Optimum 9400 23.decembrī. Es biju tiks priecīgs, kad tas tika piegādāts jau nākošajā dienā, Ziemassvētku vakarā!

Mīlu savu jauno blenderi, varu uztaisīt fantastiskus mango smūtijus!”

 

 Es reti atstāju atsauksmes. Froothie būs izņēmums, jo viņu klientu apkalpošana un preces, kuras es nopirku, ir lieliskas. Es nopirku Optimum 9400. Man tas ir aptuveni 8 dienas. Tas ir tik efektīvs un motors ir tik jaudīgs. Vākam bija mazs ieplīsums un Froothie to nekavējoties nomainīja. Blenderis sasmalcina ēdienus pēc augstākajiem standartiem. Tagad man ir vieglāk patērēt svaigu, nepārstrādātu pārtiku. Man ir grūti konstruktīvi pateikt, ko es domāju par šo preci. 
Es zinu, ka mana garīgā un fiziskā veselība va tikai uzlaboties, jo šī prece dara tieši to, kas nepieciešams. Mani smūtiji ir augstākās kvalitātes. Var arī ļoti ātri apstrādāt ēdienus. Atšķirībā no mana otra (dārgā) blendera, Optimum izplata samalto pārtiku augstu krūzē, tādēļ viss lieliski sajaucas. Manā vecajā blenderī gabali nosēdās apakšā un nesajaucās, ja nepievienoju ūdeni -bieži tas, ko es negribēju darīt. 
Tas nevainojami sajauc mandeļu sviestu un pienu. Ir labi apzināties, ka uzņēmumam patiesi rūp klients un piedzīvot šī blendera efektivitāti. Paldies, Froothie. Elizabeth
-Elizabeth Illari (Darlington, WA)


Es iesaku šo blenderi ikvienam, jo varat pagatavot gandrīz visu. Neatkarīgi, vai vēlaties palielināt svaigu sakņu ēdienu skaitu, taisīt savas mērces, garšīgus desertus vai pat augļu kokteiļus -šī iekārta ir radīta jums. Izlasiet visu apskatu šeit: Girl on Greens
-Mikayla Phiefer


Es, kā vegāns, mīlu vienkāršus un veselīgus smūtijus ar augļiem, riekstiem, datelēm un dārzeņiem. Mans vecais blenderis varēja šīs sastāvdaļas samalt tikai putrā! Optimum samaļ tās ideāli ātrā laikā. Papildus, tas izskatās lieliski, nav ļoti skaļš un ir ļoti viegli iztīrams. Optimum rullē!
-Jacqui Edgecombe (String Fever Pty Ltd Croydon, VIC)


Sveiks Roj un  Athena Solutions komanda, es vēlos pateikt, ka esmu saņēmis savu Optimum un jūsu komandas palīdzība un atbalsts ir bijis ļoti pārliecinošs. Blenderis patiešām strādā nevainojami. Tas samaļ skaisti, taisa lieliskus smūtijus un pat karstu zupu. Es no savas meitas saņēmu Vita-mix, kamēr izlēmu, kuru blenderi iegādāties un Optimum ir tik pat labs, dara visu to pašu, ko Vita-mix, tādēļ esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem un cena ir daudz zemāka ar to pašu 7 gadu garantiju. Liels paldies.
-Rosetta and Danco Ilic (Rouse Hill, NSW)


Vispirms es vēlos pateikt paldies par lielisko klientu apkalpošanu. Jau kopš paša sākuma jūs bijāt laipni un palīdzējāt ar visu man nepieciešamo informāciju. Es arī novērtēju, cik viegli ir sazināties ar jūsu uzņēmumu.
Otrkārt, esmu ļoti apmierināts ar Optimum. Iepriekš es izmantoju standarta blenderi, kas bija jauns un pēc mēneša izmantošanas, tas vairs nestrādāja. Es gatavoju daudzus smūtijus un man vajadzēja kaut ko izturīgāku. Pēc pirmās Optimum izmantošanas reizes, es biju apmierināts, cik tas bija ātrs un vienkāršs. Smūtiji ir maigi un krēmīgi un garšo lieliski. Tas man ietaupa laiku un to var izmantot regulāri. Es ātri varu visu samalt un vēlos vēl vairāk. Es to dievinu un nespēju apslēpt savu sajūsmu kopš to saņēmu. 
Es dzeru šorīt uztaisīto smūtiju. Es nespēju šorīt beigt smaidīt, jo es samalu daudzas lietas tik ātri un vienkārši un tas ir lieliski, jo esmu ļoti aizņemta un laiks ir vērtīgs.
Mana draudzene arī vēlas nopirkt jaunu blenderi, kad uzzināja par manu jauno Optimum, viņa nopirka tādu pašu jau nākamajā dienā. Esmu pārliecināta, ka ikviens, kas iegādāsies Optimum būs ļoti apmierināts. Vēlreiz paldies.
-Venesa Jovanova (Tuggeranong, ACT)


Cienījamais Froothie, paldies, ka ātri piegādājāt mūsu jaunos Optimum blenderus. Mēs esam patīkami pārsteigti par lielisko klientu apkalpošanu un ieteiksim Athena Solutions bez vilcināšanās. Komunikācija ar jumu un Roju bija lieliska, visi jautājumi tika atbildēti ātri un bija jauki sadarboties ar uzņēmumu, kuram ir tik lieliska klientu apkalpošana.
-Gary Griffith (Floreat, WA)


Paldies par jūsu blenderi, es to mīlu..gribēju pirkt vitamix, bet apmeklējot jūsu mājas lapu, es iegādājos jūsu blenderi un esmu laimīgs, ka tas dara to pašu, ko vitamix. Esmu uztaisījusi sulas, riekstu krēmus un smūtijus.Mēs to izmantojam katru dienu.  
-Amanda Ahern (Port Macquarie, NSW)


Es mīlu savu  Optimum!! Vēlos pateikt lielu paldies par šīs lieliskās iekārtas pārdošanu, es mīlu savu blenderi tik ļoti, ka ēdu daudz veselīgāk.
-Laura Exarhos (Yarralumla, ACT)


"Sveiki, es tikko saņēmu blenderi. Tas ir ļoti viegls un domāju, ka mazs, bet, kad atvēru kasti, biju patīkami pārsteigts par tā izmēru. Es nespēju sagaidīt, kad varēšu to izmēģināt, tādēļ pamēģināju pagatavot savu iemīļoto banānu piena kokteili...salauž banānu lielos gabalos un pievieno 200 ml pienu un maļ 35 sekundes; esmu ļoti patīkami pārsteigts, nekādu nosēdumu, tas ir labākais rezultāts, kāds man jebkad ir bijis un tikai 35 sekundēs. Ļoti labi, nevaru sagaidīt, kad nedēļas nogalē taisīšu kokteiļus.
PS. Viegli tīrāms, ielejiet ūdeni, ieslēdziet uz 10 sekundēm, izlejiet un nolieciet izžāvēties.
-Anthony Butler (Bendigo, VIC)


Varu priecīgs paziņot, ka blenderis tika šodien piegādāts! Tas ir fantastisks! Es ļoti novērtēju lielisko klientu apkalpošanu-nevilcināšos ieteikt  Optimum vai Froothie/Athena Solutions visiem, kurus es pazīstu!
Liels paldies par jūsu palīdzību!”
-Rebecca and Philip Davis (Ranelagh, Tasmania)


Cienījamais Roj,
Es saņēmu savu blenderi (piegādāts darbā ) ceturtdien. Visi manā birojā zināja, ka tas tiks piegādāts, es nespēju noslēpt savu satraukumu. Pusdienas pārtraukumā es devos uz tirgu un nopirku dārzeņus un augļus. Cerības bija augstas. Es uztaisīju divas sulas un dalījos ar kolēģiem; viens lielisks Papaja dzēriens ar gurķi, zaļu ābolu, ingveru, piparmētru, laimu un spinātiem, bet otrs ar papaju, mango, vīnogām un piparmētru. Abi bija ļoti garšīgi un maigi tekstūrā. Es nevarēju sagaidīt, kad būšu mājās  un uztaisīt dzērienu ar ledu. Mājās es uztaisīju vēl vienu dārzeņu sulu, augļu frappe un Freddo Espresso. Ja jūs nezināt, kas tas ir, apakšā ir attēls. Malks espresso, cukurs un ledus maigi samalts kopā. Lieliski! Optimum mani ir apbūris un nespēju sagaidīt, kad varēšu izmēģināt jaunas receptes! Lūdzu, atsūtiet man PDF, ja pieejams. Es vēl neesmu malusi mūsu kafijas pupiņas vai taisījusi mandeļu sviestu, bet ziņošu, kā man veicās. Mandeļu sviests būs īpašs, ja izdosies. To iedvesmojis Amalou, ziede, kas taisīta no Arganu riekstiem Marokā - tie paši rieksti, no kuriem izspiesta kosmētiskā Marokas eļļa. Tajā ir rieksti, kanēlis un tahini. Liels jums paldies .
-Tina Loppacher (Haymarket, NSW)


"Jā, pagaidām tas ir lielisks. Es to izmantoju pirmajā dienā, lai uztaisītu riekstu sviestu no mandelēm, Indijas riekstiem un Brazīlijas riekstiem. Es to darīju zemākajā ātrumā. Man patīk, ka virpulis visu masu sadalīja augšup gar malām un lejā pa centru, līdz viss bija maigs. Ir citas iekārtas, kas tā nedara, jo masa pielīp pie sienām un stūros.
-Andrew Healey (Mansfield, Queensland)


Sveiki Froothie,
Jā, viss ir kārtībā. Man ļoti patīk blenderis...tas ir tieši tas, ko vēlējos salīdzinot ar veco iekārtu. Šis ir gluži tāds pats, kā vitamix. Ir labi, ka ir programmas, bet lieliski, ka var tikai ieslēgt un tas darbojas tik ilgi, cik es vēlos. Samalšana ir ļoti laidena...vēlreiz paldies par palīdzību
-Kurt Vogt (Caringbah, NSW)


Šis blenderis ir fantastisks. Manas sievas draudzenei ir VITAMIX 5200 un viņa bija patīkami pārsteigta par kvalitāti un cenu!
-Michael Connolly-Greig (West Pymble, NSW)


Tāpēc, ka mans partneris strādā ārpus mājām ilgus periodus un mēs esam ļoti apmierināti ar Optimum, mēs iegādāsimies vēl vienu, lai katram mums ir savs katru dienu!
-Fiona Crowe (Nedlands, WA)
 

Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM