Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.
Optimum Biežāk uzdotie jautājumi
 

Kādas ir Optimum funkcijas?

IZMANTOŠANA MĀJSAIMNIECĪBĀ:Pateicoties vairāku funkciju asmeņu komplektam un milzīgam 48 000 rpm (griezieni minūtē) ātrumam, Optimum© blenderi var izmantot vairāku ēdiena pagatavošanas funkciju veikšanai, piemēram, dažādu ēdienu sablenderēšanai, sakapāšanai, attīrīšanai, sasmalcināšanai, sajaukšanai, samalšanai, karsēšanai, saldēšanai un putošanai. Optimum var sablenderēt visa veidavaugļus un dārzeņus, kafijas pupiņas, ledu, dažādas garšvielas un gaļas, tāpēc, neatkarīgi, vai vēlaties pagatavot karstu zupu, saldējumu, garšīgu zaļo smūtiju vai pat veselu ēdienu, Optimum ir viss, kas jums nepieciešams. Jaudīgais motors un liela ātruma asmeņi spēj apstrādāt sasalušu un karstu pārtiku un istabas temperatūras labumus. Optimum neapšaubāmi ir virtuves iekārta, kuru raksturo izcilība un oriģinalitāte. 

IZMANTOŠANA KOMERCIĀLIEM MĒRĶIEM: Optimum 2,238 - 2,611 vatu motors ir piemērots biežai lietošanai sulu bārā vai kafejnīcā, sasmalcinot ledu un dažu sekunžu laikā uztaisot garšīgākos smūtijus un sulas. Izmantojot Optimum, dzēriens nebūs jāmalko un jākošļā nesasmalcināti gabaliņi, jo motors ir tik ātrs un jaudīgs, ka ikviens dzēriens tiks sablendēts maigā tekstūrā, lai nodrošinātu patstāvīgu klientu apmierinātību. Optimum ir aprīkots ar 20, 35 vai 40 sekunžu automātisko blendēšanas paneli vai dažādu ātrumu kontroles skalu, lai lietotājs varētu uztaisīt dzērienu, nospiežot pogu, vai izmantot smalkākas funkcijas ar skalas pagriešanu. Ērti un vienkārši!

Ar ko Optimum atšķiras no citiem mājsaimniecība blenderiem?
Optimum ir komerciāla līmeņa blenderis, kas pārspēj mājsaimniecības blenderus veiktspējā un izturībā, pagatavojot sulu bāra kvalitātes smūtijus un restorāna kvalitātes ēdienus.

Parastie mājsaimniecības blenderi nav aprīkoti ar jaudu, kas ir iebūvēta katrā Optimum, lai vienmēr spētu paveikt visa veida virtuves uzdevumus. Iegādājoties blenderi, jums jāņem vērā šie nosacījumi: motora jauda, asmeņu griešanās ātrums un trokšņa līmenis.  Optimum motors ir apbrīnojams, kas var sasniegt jaudu līdz pat 2, 611 vatiem. Asmeņi spēj griezties līdz pat 48,000 rpm un trokšņa līmenis ir minimāli vien 80-90 decibeli. 


Kas notiks, ja blenderis neapmierinās mūsu vajadzības?

Uzņēmums pašreiz piedāvā klientiem izmēģināšanas laiku ar iespēju atgriezt blenderi 30 dienu laikā kopš iegādes brīža un saņemt pilnu naudas atmaksu. Tas ļauj jums izmēģināt blenderi savā virtuvē un tad izlemt, vai vēlaties to turpināt lietot. Tas parāda mūsu pārliecību par blendera kvalitāti un veiktspēju. Vēl viena iniciatīva, ko pašreiz piedāvā Froothie ir vairāk kā 40% liela atlaide. Cenas samazinājuma mērķis ir veidot zīmola reputāciju Austrālijā un ārzemēs, saņemt atzinību un kļūt par nozīmīgu konkurentu monopolizētā industrijā.  


Kāpēc Optimum ir dārgāks par citiem mājsaimniecības blenderiem? 

Optimum ir komerciāla līmeņa, biežas izmantošanas profesionāls blenderis. Cenu diapazonā no $431 līdz $641, šie blenderi var šķist dārgāki par citiem mājsaimniecības blenderiem, bet tā ir augstas kvalitātes iekārta, kas jums kalpos ļoti ilgu laiku (10 gadu garantija) un kļūs par galveno palīgu jūsu virtuvē. Galu galā, Optimum pilnībā iemieso teicienu "ietaupot naudu, bet nezaudējot kvalitāti".  


Kādas ir Optimum priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pārtikas pārstrādātājiem? 

Optimum ir radīts daudzu gadu laikā, lai nodrošinātu, ka tas spēj izpildīt vairāk blendēšanas funkciju nekā jūsu parastais pārtikas pārstrādātājs, ar mērķi apmierināt visas jūsu vajadzības. 6 asmeņu komplekts spēj griezties ļoti ātri, lai nodrošinātu, ka ēdienu pagatavošana ar Optimum ir efektīva un tajā pašā laikā iekārtu ir viegli iztīrīt un izmantot.
 
Izmantojot Optimum, ir iespējams pārtiku arī sagriezt un tā tiks sagriezta pakāpeniski un bez pārāk sīkas sablenderēšanas. 


Kā, izmantojot Optimum, notiek  Auksta/Karsta ēdiena pagatavošana? 

Optimum ir unikāla iekārta, kas spēj uztaisīt aukstu saldējumu vai karstu zupu. Karstu ēdienu pagatavošanai Optimum var sablenderēt pārtiku LIELĀ ātrumā, griežot sešus nerūsējošā tērauda asmeņus ar ātrumu 44,000- 48,000 rpm, lai radītu berzes siltumu. Pēc dažām minūtēm zupa vai cits ēdiens būs karsts. Attiecībā uz aukstām sastāvdaļām, pateicoties tiem pašiem ātrajiem asmeņiem, sasalusī pārtika tiek sasmalcināta lielā ātrumā, tādēļ tā nepaspēj atkust, bet sajaukums var atkārtoti sasalt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Optimum komerciālās 20, 35 un 45 sekunžu blenderēšanas funkcijas sniedz  jums iespēju pagatavot dzērienus, piemēram, smūtijus un sulas, nesasildot saturu. Šī funkcija, kas ir pieejama tikai komerciālos blenderos, ļauj Optimum strādāt dažādos ātrumos, automātiski samazinot un palielinot ātrumu, lai nodrošinātu, ka nerodas berzes siltums. 


Kādas tīrīšanas instrukcijas mums ir jāievēro Optimum tīrīšanā? 

Optimum ir ļoti viegli tīrāma iekārta. Sulu bāros, kuros taisa dzērienus un smūtijus, nepieciešams vien izskalot ar ūdeni. Gatavojot izsmalcinātākus ēdienus, piemēram, zupas vai dip krēmus, ielejiet blendera krūzē siltu ūdeni un iestatiet iekārtā lielu ātrumu uz 30 līdz 60 sekundēm, pēc tam izskalojiet un nolieciet izžāvēties. 

Attiecībā uz pārējām virsmām, noslaukiet visu ar slapju lupatiņu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Optimum nedrīkst žāvēt trauku žāvētājā un, lūdzu, izvairieties no abrazīvu tīrīšanas līdzekļu vai sūkļu lietošanas. 


Vai ar Optimum ir pieejamas receptes? 

Ņemot vērā, ka jūs bieži izmantosiet šo jaudīgo iekārtu, Froothie visiem klientiem nodrošina lielisku 83 lappušu recepšu grāmatu, kurā atrodamas daudzas garšīgu dzērienu un ēdienu receptes. Optimum spēj pagatavot visa veida ēdienus, piemēram, garšīgu riekstu krēmu saldējumus, mērces un karstas zupas, dažādus un barības vielām bagātus smūtijus katrai vasaras dienai. Fantāzijai nav robežu un neapšaubot jūsu kulināros talantus, Froothie recepšu grāmata palutinās jūsu garšas kārpiņas, jo katra recepte ir izveidota īpaši Optimum.

Komerciāliem pircējiem Froothie nodrošina lielisku un vienkāršu recepti, kuru izmanto sulu bāros un kafejnīcās, lai pagatavotu lieliskus smūtijus un ledus dzērienus. Recepti ir izveidojuši mūsu pieredzējušie lietotāji, kas palīdzējuši izveidot franšīzes Boost Juice un Pure Natural.


Vai Optimum salauž šūnu sieniņas un atbrīvo enzīmus?

Jā, Optimum salauž neapstrādātas pārtikas šūnu sieniņas, lai padarītu enzīmus vairāk bioloģiski pieejamus. Bez nepieciešamības daudz pārstrādāt pārtikas molekulas, zarnām ir mazāk darba. Vairāk enerģijas var tik koncentrēta orgānos, kas varētu būt slimi vai toksiski. Augļu un dārzeņu mīksto masu, mizu un sēklas nevar absorbēt tik viegli, ja tie ir tikai sakošļāti. Optimum sasmalcina šo pārtiku mikroskopiskās daļinās, lai atbrīvotu to barības vielu labumus un lieliskas garšas.


Ar ko atšķiras Optimum modeļi?  

Optimum 9200 - 2nd Generation ir ideāli piemērots smūtiju, riekstu krēmu, karstu zupu, saldējumu, salsas mērču, krēmu, u.c. pagatavošanā. Optimum 9200 - 2nd Generation arī pievienota 10 gadu garantija un tas ir komerciāla līmeņa blenderis, kas kalpos vairākus gadus bez problēmām.  
 
Optimum 9400 ir identisks Optimum 9200 - 2nd Generation, ražots no tādas pašas augstas izturības detaļām. Galvenā atšķirība ir funkcionalitātē: skala (9400) pret pogām (9200 - 2nd Generation), kā arī Optimum 9400 ir garāki asmeņi un attīstītāks motors.
 
9400 skalas priekšrocības ir lielāka kontrole, bet 9200 - 2nd Generation pogas ir automātiska taimera funkcija, kuru lieliski var izmantot smūtiju un sulu pagatavošanā ja jāsteidzas. 6 asmeņu komplekts abos modeļos ir garāks nekā citos blenderos, kas nodrošina efektīvāku griešanu, smalcināšanu un malšanu, tādēļ lieliski piemērots mājsaimniecības vajadzībām. 9200 - 2nd Generation taimera funkcija ir ideāli piemērota aizņemtiem lietotājiem, kas vēlas ātru smūtiju ceļam! 
 
Optimum 9900/9900A ir komerciāla līmeņa iekārta sulu bāriem, kas dienā pagatavo simtiem dzērienu. 9900/9900A ir jaudīgāks un ātrāks par jebkuru citu blenderi, kas pieejams industrijā un izpildīs augstāk minētās funkcijas ar ievērojami lielāku ātrumu. Papildus jauda neko neietekmēs mājsaimniecības izmantošanā un ir liela priekšrocība mūsu komerciālajiem klientiem. Lielāks ātrums  (44,000 pret 48,000rpm) neietekmēs blenderēšanas procesu. 9900/9900A ir izveidots galvenokārt dzērienu taisīšanas vajadzībām un, lai arī tam ir tādas pašas funkcijas, kā 9200 - 2nd Generation un 9400 mājsaimniecības izmantošanā, tas nav veidots šādiem mērķiem.
 

Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM