Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

OPTIMUM 9400 pret Vitamix Blenderu apskats/salīdzinājums

#1 PĀRDOTAIS MODELIS- IEROBEŽOTA LAIKA ATKCIJAS ATLAIDE- STARPTAUTISKI ATZĪTS PAR KVALITĀTI UN VEIKTSPĒJU

Vitamix un Blendtec ir bijuši līderi augstas kvalitātes liela ātruma blenderu industrijā. Abi amerikāņu uzņēmumi ir ražojuši augstas kvalitātes iekārtas vairākas desmitgades. Daudzi zīmoli ir mēģinājuši salīdzināt savus rezultātus ar Vitamix un Blendtec, bet bez panākumiem.

 

 Austrāliešu uzņēmums  Optimum Appliances ir ienācis industrijā ar lieliem panākumiem. Ieviešot visvairāk pārdoto Optimum 9400, tas ir novērtēts, kā  #1 konkurents  Vitamix pēc respektētā  Choice Magazine domām un citiem neatkarīgiem apskatiem. Fokusējoties uz kvalitāti un veiktspēju, Optimum© ir pierādījis sevi, ka pasaules līmeņa komerciālu un mājsaimniecības blenderu un sulu spiežu piegādātājs, kas veidoti, lai pārspētu izturībā un veiktspēja konkurentus.

 

Optimum 9400 pret Vitamix salīdzinājuma videoklipi:

Rezultātu kopsavilkums 

 

 •  I. daļa: Humusa salīdzinājums 

 •  II. daļa Zaļā smūtija salīdzinājums 
 •  III.daļa: Zemesriekstu sviesta salīdzinājums

 • IV.daļa  Linsēklu salīdzinājums

 

Optimum pret Vitamix - Apstiprinātas trešo pušu atsauksmes 

 

Optimum labāks par Vitamix

Veiktspējas ziņā viņi ir vienādā līmenī. Tomēr, Optimum 9400 mazliet pārspēja Vitamix. Mēs bijām ļoti patīkami pārsteigti

-Turpināt lasīt..

Un uzvarētājs ir..

Es katru vakaru vairākas stundas skatījos YouTube videoklipus un beigās sacensība bija starp 2 blenderiem- Vitamix vai Optimum. Galu galā Optimum 9400 bija labākas kvalitātes iekārta, tāpēc es to nopirku! Burtisku labākā lieta, kuru es jebkad esmu nopircis!!! 

-Turpināt lasīt..

Froothie/Optimum pret Vitamix

Es personīgi vēlējos iegādāties nutribullet, ninja vai vitamix. Pērkot no Austrālijas uzņēmuma, kas piedāvā 10 gadu garantiju noteikti palīdzēja man izdarīt pareizo izvēli. 

-Turpināt lasīt..

Lieliska iekārta!

Es vēlējos iegādāties Vitamix, lai sāktu savu ceļojumu uz veselīgu dzīvesveida sasniegšanu. Pēc izpētes veikšanas es atradu Froothie un Optimum 9400. Es noskatījos videoklipus un specifikācijas un izlēmu, ka pamēģināšu un nopirku to. Tā ir fantastiska iekārta!

-Turpināt lasīt...

Mīlu šo preci

Es izvēlējos pirkt šo preci pēc lielas izpētes, ieskaitot Vitamix un daudz lētāko Omniblend V, par ko daži apgalvo, ka tā ir viena un tā pati iekārta. Esmu laimīgs, ka nopirku šo preci, draugs nopirka lēto alternatīvu un tā ne tuvu nav tik laba, kā mana.

-Turpināt lasīt..

Optimum lietotāja apskats

Esmu izmēģinājis visas tās pašas receptes, kuras pagatavoju ar Vitamix. Esmu patīkami pārsteigts un pārliecinoši varu apgalvot, ka Vitamix 9400 ir tādi paši rezultāti un kvalitāte kā Vitamix. Garākie asmeņi arī bija ļoti efektīvi samalšanā un ar papildus ātrumu darbs tika paveikts ātrāk nekā Vitamix dažos gadījumos (neesmu nopircis Vitamix sauso krūzi, kurai varētu līdzīgs rezultāts samalšanas procesā kā Optimum). Pagatavoto smūtiju tekstūra ir lieliska abām iekārtām un tos var pagatavot dažu sekunžu laikā.  

-Turpināt lasīt...

Lieliska vērtība!

Es vienmēr gribēju nopirkt Vitamix, bet nenožēloju, ka nopirku Optimum. Tas ir jaudīgāks (varu salīdzināt ar drauga iekārtu) un vieglāk izmantojams un iztīrams.  

-Turpināt lasīt..

Lai vecie blenderi atdusas

Lieliska vērtība par cenu (pēc manām domām šis blenderis pārspēj Vitamix visos aspektos) un labi paveic darbu.

-Turpināt lasīt..

Mana ģimene mīl Optimum 9400

Esmu ļoti apmierināts ar mūsu Optimum 9400. Es 2 gadus veicu izpēti pirms izvēlējos Optimum amerikāņu Vitamix vietā. Starp abiem blenderiem nav salīdzinājuma. Kvalitāte pāspēj visus citus šāda veida blenderus.

-Turpināt lasīt...

Optimum 9499

Esmu ļoti apmierināts ar savu Optimum 9400, jo tas ir ļoti efektīvs un pagatavo pasaulē labākos smūtijus. Pēc manām domām šī ir pati labākā iekārta par šo cenu. Tas ir stipri labāks blenderis par Kitchen Aid, Vitamix, Magimix un Breville modeļiem tajā paša vai augstākas cenas kategorijā. .

-Turpināt lasīt..

Manas virtuves galvenā iekārta!

Izturīga un lieliska (pat ja ne labāka) alternatīva Vitamix

-Turpināt lasīt ..

Optimum 9400 - dzīvības glābējs

Izlēmu meklēt Vitamix un atradu šo. Pēc salīdzināšanas un izvērtēšanas Optimum bija līdzīgs vai pat mazliet labāks, tāpēc nolēmu pamēģināt. Tērzēju ar viņiem tiešsaistē un ieguvu mazu bezmaksas aksesuāru un galu galā saņēmu preces. Viņu klientu apkalpošana ir ļoti efektīva. Pamēģināju un tas patiešām strādā. .

-Turpināt lasīt.

Visu laiku labākais blenderis

Es atradu froothie mājas lapu un blenderis izskatījās tāds pats un spēja paveikt tās pašas lietas, un tam ir pat iespaidīgākas specifikācijas nekā Vitamix. Šī ir kvalitatīva prece, kas izveidota ilgai kalpošanai,un varat izvēlēties 10 gadu garantiju ( es izvēlējos 5 gadu garantiju). Es dievinu šo iekārtu un to ir tik vuiegli iztīrīt un apkopt. Vienkārši izskalojiet un tam nav slepenu vietu, kur pielipt ēdiena paliekām. Viss, ko es saku ir patiesība. 

-Turpināt lasīt.

Visi mani jautājumi atbildēti!!

 Šis blenderis ir tieši tas, ko es meklēju un par lielisku cenu. Lieliskā Froothie tiešsaistes čata komanda atbildēja uz visiem maniem jautājumiem un palīdzēja izvēlēties pareizo preci manai izmantošanai mājās. Pēc ilgu stundu meklēšanas internetā un salīdzinot ar citiem zīmoliem, piemēram, Vitamix, beidzot varu atpūsties. Es to izmantoju katru dienu!

-Turpināt lasīt....

Optimum 9400

Lētāks par Vitamix, bet nezaudē iespēju ziņā.

-Turpināt lasīt..

Izmantoju to katru dienu 

 Es gribēju nopirkt Vitamix, bet draugs ieteica pirkt šo. Kad saņēmu Optimum 9400, es pagatavoju zaļo smūtiju un biju laimīgs. Garšoja lieliski un sablenderēja laideni. Vēlos kļūt par vegānu, tādēļ gatavoju dip mērces, mērces un daudz banānu saldējuma. (saldētus banānus - ļoti garšīgi) )

-Turpināt lasīt..

Optimum 9400 blenderis ir satriecošs!

 Man vajadzēja blenderi, jo mans kenwood ne tik labi sablenderēja virziņkāpostus maniem zaļajiem smūtijiem, tādēļ veicu izpēti par vitamix, ninjs utt. Beidzot izvēlējos pēc ražotāja un cenas.)

-Turpināt lasīt..

Lieliska prece!

Es ilgi meklēju un salīdzināju dažādas preces, pat apsvēru. Vitamix un Blendtech (abi atzīti zīmoli). Bet par laimi atradu YouTube videoklipus un forumus, kur reklamēja Austrālijas Froothie blenderus...Paldies Froothie, prece ir lieliska. Lieliskais Optimum 9400 dizains, kvalitāte un jauda par zemu cenu padara to par grūti pārspējamu. Šis blenderis ir labāks par citiem blenderiem. Ja kāds meklē lielisku Austrālijas blenderi ar fantastisku klientu apkalpošanu, tad ļoti iesaku Froothie Optimum 9400..

-Turpināt lasīt..

Labākā nauda, kuru esmu iztērējis!!!

 Es izpētīju Vitamix un Ninja Kitchen System, bet tad atradu Optimum 9400 un tas mani ļoti iespaidoja, tam arī bija labākās atsauksmes, tāpēc es to nopirku no Froothie, kad tss maksāja par pusi cenas lētāk 

-Turpināt lasīt

FANTASTISKI!!!

Ja jūs vēlaties blenderi, kas konkurē ar vitamix, bet ir lētāks....šis ir jūsu risinājums!! Pērciet to un nenožēlosiet!! -

-Turpināt lasīt.

Nepērciet neko CITU 

Esmu sūri strādājošs professionākis un nevarēju izlemt starp vitamix un šiem. Es neizvēlējos līdz nesalīdzināju specifikācijjas, kad sapratu, ka saņēmu VAIRĀK par MAZĀKU cenu. Šī iekārta strādāk vairāk un ir tik pat izturīga, bet klusāka par $1,000AUD + vitamix iekārtām.

-Turpināt lasīt.

Lielisks blenderis!

Tas paveic visu to pašu, ko Vitamix un vēl vairāk. Ta ir kļuvusi par visbiežāk izmanto iekārtu mūsu mājās līdzās plītij un tosterim!

-Turpināt lasīt .

Lieliska vērtība!

Gluži kā daudzi, es arī gribēju pirkt Vitamix jau sen, bet nespēju attaisnot izmaksas. Optimum iekļaujas manā budžetā un ir lieliska prece. Esmu ļoti laimīgs.

-Turpināt lasīt..

Tas ir lielisks blenderis

 Blenderis ir par pusi no cenas par kādu pārdot vadošais zīmols (Vitamix), kuru izmanto daudzi mani draugi un šis ir klusāks un labāks blenderis...Par mazāku cenu, no Austrālijas un labāks blenderis.. 

-Turpināt lasīt..

Lielisks blenderis un serviss Froothie 

Es domāju, ka Vitamix ir mana vienīgā iespēja, ja vēlos iekārtu, kas kalpos vairāk par gadu vai diviem. Es dievinu Optimum, tas ne tikai spēj sablendēt visu, ko spēj citi lielas jaudas blenderi, bet tas to dara par reālistisku cenu, tam ir 10 gadu garantija un serviss, kuru es saņēmu no Braiena ir labākais, kuru es, kā klients jebkad esmu saņēmis. 

-Turpināt lasīt.

Lieliski

 Kā jau teicu Froothie komandai, tad biju skeptisks un gatavs būt subjektīvs pret Optimum. Es daudzus gadus gribēju Vitamix, bet mani neapmierināja tā cena. Bet tagsd esmu lielākais Optimum atbalstītājs. Šī iekārta spēj visu un pat vairāk -maigi, zaļi smūtiji, lieliski riekstu sieri un deserti, riekstu piens un garšīgi riekstu sviesti

-Turpināt lasīt..

Ļoti labi

 Mēs nopirkām Optimum 9400 pirms aptuveni 2 mēnešiem un izmantojam to katru dienu. Es izvēlētos Vitamix, bet tas ir divreiz dārgāk

-Turpināt lasīt..

 
 

Apskats no Raw Food Mum

 

Lai arī cik ļoti es mīlētu Vitamix, tas ir dārgs blenderis tiem, kas iesāk veselīga dzīvesveida ceļojumu kopā ar savām ģimenēm un es par to satraucos, kad reklamēju neapstrādātu pārtiku ģimenēm.

Dažas ģimenes vienkāršj nevar atļauties blenderi psr $500, kas nozīmē, ka pieeja zaļo smūtiju pasaulei un veselīgai pārtikai ir irrobežota.

Es vēlējos atrast blenderi, kuru varētu pārdot manā interneta veikalā, kasatbilstu Vitamix kvalitātes ziņ un blenderi, kuru ģimenes varētu atļauties nopirkt. Es arī vēlējos būt droša, ka ar sabu vārdu...ka šie blenderi patiesi būtu kvalitatīvi, zinot, cik daudz mēs tos izmantojam! 

 

VĒL DAŽI IEMESLI, KĀDĒĻ ES MĪLU ŠOS BLENDERUS….

 

Lēts
Optimum blenderi ir gandrīz divreiz lētāki par Vitamix, bet ar tādu pašu jaudu un kvalitāti, kas padara to par lielisku sākotnējo iekārtu ikvienam, kas vēlas pagatavot neapstrādātus ēdienus vai pilnībā sablendētus smūtijus.

 

Kvalitāte kvalitāte kvalitāte
Optimum 9400 ir identisks Optimum 9200 - 2nd Generation, ražots, izmantojot tikai augstākās kvalitātes un izturīgas detaļas. 

 

Jauda
Optimum ir aprīkots ar paškompensējošu enerģiju efektīvi ietaupošu motoru, kas var sasniegt 2,238 vatu jaudu un apbrīnojamu ātrumu 44,000 rpm. Tas sablenderēs jūsu smūtiju ātrāk nekā 30 sekundēs. Jūs smūtijā neredzēsiet virziņkāpostu gabaliņus, kā tas ir ar lētākiem blenderiem..

 

Lasīt vairāk: http://www.therawfoodmum.com/optimum9200-9400-9900-blender-review-2/

 

Apskats no Choice

 

CHOICE verdict

Vitamix un Optimum atļauj pagatavot neskaitāmus daudzumus veselīgas, barības vielām bagātus ēdienus. To jaudīgie motori ļauj tiem apstrādāt lielākus produktu daudzumus labāk par standarta blenderiem. Salīdzinājumā ar mūsu testētajiem blenderiem Vitamix ir vienāds ar citiem labāku rezultātu ieguvušiem blenderiem un tiktu iekļauts mūsu ieteikto preču sarakstā.

Pēc atkārtotas Optimum testēšanas arī tas tiktu iekļauts mūsu ieteikto preču sarakstā


Lasīt vairāk: http://www.choice.com.au/reviews-and-tests/household/kitchen/benchtop-appliances/vitamix-first-look.aspx#ixzz33Ok8XF8p

 Apskats no Health Yeah

 

 Esmu izmēģinājis daudzus blenderus un ir bijuši lieliski un ne tik lieliski blenderi. Bija Briscoes blenderis, kas izšļāca smūtiju visā manā virtuvē, kad noņēmu krūzi no pamata. Blenderis, kas lēkāja pa krēslu, kad to ieslēdza un tas bija jāpietur ar abām rokām. Šie blenderi labi pagatavoja manus banānu un ogu smūtijus, bet, kad es atklāju zaļos smūtijus red green smoothies, dārzeņu maltītes, tad zināju, ka jāsameklē jauns blenderis.

Lasīt vairāk: http://www.healthyeah.co.nz/blog/optimum-9400-the-blender-review

 

OPTIMUM 9400 pret Vitamix Blenderu apskats/salīdzinājums

Ieteicama
mazumtirdzniecibas
cena: 640 €

Optimum 9400 iekļauts:

 • BEZMAKSAS riekstu piena maisiņš
 • 30 dienu naudas atgriešanas garantija
 • UL, CE un FDA apstiprināta Eastman Tritan Copolyester BPA nesaturoša krūze ar vāku 
 • Slapju un sausu vairāku uzdevumu 6 nerūsējoša tērauda asmeņu komplekts 
 • Biežas izmantošanas putošanas rīks uzlabotai apstrādei un sajaukšanai
 • Pieeja ekspertu atbalsta komandai 
 • 104 lapu visaptveroša recepšu grāmata cietos vākos 
 • Starptautiska garantija 

Lai iegūtu vairāk informācijas par daļām un iekļāvumiem lūdzu spied ŠEIT

Apakšā ir faktuāls salīdzinājums starp:

    VITAMIX 5200   THE OPTIMUM 9400
MOTORS:  
1,492 vati
 
2,238 vati
Ātrums:  
37,000 rpm
 
44,000 rpm
Dzesēšanas ventilators:  
Dzelzs
  Dzelzs
Līmenis:   Mājsaimniecībām   Mājsaimniecībām & komerciāli
Asmeņi:  
4 asmeņu komplekts
 
6 asmeņu komplekts
Asmeņu kvalitāte:  
Nerūsējošs tērauds
  Nerūsējošs tērauds
Krūzes pielietojums:  
Atsevišķa slapja/sausa
(BPA nesaturoša)
 
Viena krūze slapja/sausa
(BPA nesaturoša)
Garantija:  
7 gadi
 
10 gadi (pēc izvēles)

Automātiskais griezes/
RPM Sensors:
   

Augstas kvalitātes izolācija/tinumi:
 
 

Drošinātāju aizsardzība
(Papildus standarta Atiestatīšanas slēdzim):
 
 


2015.gadā visvairāk pārdotais Vitamix konkurents
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nepārdodam nekādas Vitamix preces

*Optimum ātrums tiek mērīts, izmantojot 254.40 voltus ar kontaktu metodi, bez aksesuāriem

Apakšā ir faktuāls salīdzinājums starp:

    THE OPTIMUM 9400   THE NINJA MEGA
KITCHEN SERIES
MOTORS:  
2,238 vati
 
1,500 vati
Ātrums:  
44,000 rpm
 
24,000 rpm
Troksnis:  
80dB
 
Nezināms
Līmenis:  
Mājsaimnjecībām & komerciāli
 
Mājsaimniecībām
Asmeņu kvalitāte:  
Nerūsējošs tērauds
 
Nerūsējošs tērauds
Krūzes pielietojums:  
Viena krūze slapja/sausa 
(BPA nesaturoša)
 
Atsevišķa slapja/sausa 
(Daudzas atsevišķas detaļas )
Garantija:  
10 gadi (pēc izvēles)
 
5 gadi
Krūzes zobrati:  
Metāls
 
Plastmasa
Krūzes pamats/savienotājuzmava:  
Metāls
 
Plastmasa


2015.gadā visvairāk pārdotais Ninja Mega Kitchen Series konkurents
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nepārdodam nekadas Ninja Mega Kitchen Series preces 

* Optimum ātrums tiek mērīts, izmantojot 254.40 voltus ar kontaktu metodi, bez aksesuāriem 
  • Jaudīgs industriāls liela ātruma 3 zirgspēku motors- jaudīgākais motors no visiem blenderiem 

  • Neticams ātrums  44,000 rpm, spēj sasaldēt saldējumu un sakarsēt zupas

  • Maināma skala- 9 ātrumu kontroles iestatījumi 

  • Karstumizturīga BPA NESATUROŠA krūze - Slapjš & sauss pielietojums

  • Apstiprinājuši FDA, UL un Eiropas Komisija Pārtikas drošībai 

  • Augstas kvalitātes putošanas rīks

  • Moderns divi vienā nerūsējoša tērauda asmeņu komplekts - sasmalcina ledu, riekstus un augļus dažu sekunžu laikā

  • Iebūvēts sensors, lai noteiktu pārslodzi; pagarinot blendera mūžu 

  • Zaļais enerģijas patēriņš:Patentēts oglekļa suku motors patērē tikai nepieciešamo jaudu 

  • Produkta izmēri: 31.4x25.9x38.5cm(LxWxH)
  • Produkta svars: 6.7kg

MĀJSAIMNIECĪBAS FUNKCIJAS

 

Augļu smūtiji Optimum ir izveidots, lai pagatavotu labākos augļu smūtijus, sasmalcinātu ledu un augļus dažu sekunžu laikā

 

Zaļi smūtiji virziņkāposti, salāti, spināti, piparmētras, gurķis, banāni vai burkāni - Optimum nodrošinās, ka jūsu zaļie smūtiji ir maigi un nesķiedraini

 

Samalt riekstus un graudus Optimum's 6 asmeņu komplekts ļauj jums viegli samalt pilngraudu produktus, piemēram, pupas, rīsus un pagatavot mīklu, kuru ievietot cepeškrāsnī

 

Sasmalcina ledu 3 zirgspēku motors ļauj Optimum sasmalcināt lielu daudzumu ledu dažu sekunžu laikā, ideāli piemērots smūtijiem, kokteiļiem un saldējumam

 

Riekstu sviesti Šokolādes lazdu riekstu, zemesriekstu, mandeļu sviests ..visu, ko vēlaties! Optimum pagatavos garšīgākos riekstu sviestus bez konservantiem, izmantojot tikai vienu sastāvdaļu.

 

Riekstu piens Sajauciet riekstus ar ūdeni, sablenderējiet, filtrējiet un pasniedziet bļodu ar dabīgu pienu

 

Saldējums no sasaldētiem augļiem Optimum pagatavo no jūsu augļiem taukus un konservantus nesaturošu saldējumu

 

Karstas zupas Tas pats blenderis, kas var pagatavot aukstu saldējumu var arī pagatavot karstas zupas no dabīgām sastāvdaļām mazāk kā 10 minūšu laikā! Tas notiek pateicoties neticamajam Optimum ātrumam 44 000 rpm, kad blenderis uzkarsē sastāvdaļas ar berzes siltumu.

 

Mērces un dip mērces Ja vēlaties maigu humusa dip mērci vai tomātu salsas mērci, Optimum jums palīdzēs to pagatavot, piedāvājot plašu dip mērču un mērču klāstu

 

Svaigas augļu sulas Optimum spēj sablenderēt veselus augļus un dārzeņus, nenomizotus un nesagrieztus, pagatavojot veselīgu sulu pilnu ar šķiedrvielām. Bet vislabākais...nekas netiek izšķiests, tādēļ tīrīšana ir ātra un viegla

 

Kokteiļi Kokteiļus var pagatavot sakratītus, samaisītus vai sablenderēt ar ledu, lai pagatavotu ledus aukstu gardumu dažu sekunžu laikā

 

Omletes Tādā pašā veidā, kā Optimum var pagatavot karstas zupas, asmeņu berze var pagatavot arī skaistas omletes dažu minūšu laikā!

KOMERCIĀLAS FUNKCIJAS

 

Sasmalcina ledu dažu sekunžu laikā Optimum ir jaudīgs komerciāls blenderis, kas spēj sasniegt ātrumu 44,000 rpm (apgriezieni minūtē), sasmalcinot ledu dažu sekunžu laikā, pagatavojot maigus dzērienus ar lielisku konsistenci un bez biezumiem

 

Automātiskas blendēšanas funkcijas noslogoti sulu bāri var pagatavot smūtiju ar pogas nospiešanu. Optimum strādās patstāvīgi dažādos ātrumos iestatītā laika periodā, iepīkstoties, kad cikls beidzas.

 

Viegls remonts un apkope Augstākās kvalitātes detaļas, kuras ražo viens no pasaulē labākajiem blenderu ražotājiem, ļauj Optimum izturēt biežu izmantošanu sulu bārā vai kafejnīcā. Ja nu kaut kas noiet greizi, rezerves detaļas ir lētas un viegli atrodamas un blendera remonts ir viegls un ērts atšķirībā no citiem konkurentiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka remontu centri ir pieejami visā Austrālijā, ja nepieciešams steidzams remonts.

 

Efektīvs un izturīgs patentēts oglekļa suku motors Optimum unikālais motors maina elektrības patēriņu atkarībā no nepieciešamās jaudas. Tas ļauj blenderim pārspēt citus konkurentus izturībā bez bojājumiem izmantošanas laikā.

 

Nerūsējoša tērauda 6 asmeņu komplekts Aprīkots ar Japānā izgatavotiem asmeņiem, Optimum spēj samalt viscietākās sastāvdaļas bez grūtībām.

 

Inteliģenta pārslodzes aizsardzība papildus izturībai, Optimum ir iebūvēts sensors, kas automātiski atslēdz motoru, kad atklāta pārslodze, pagarinot Optimum kalpošanas mūžu un novēršot bojājumu rašanos. Ja blenderis jebkad atslēdzas - vienkārši ieslēdziet to atpakaļ.

 

Reputācija Izmantots sulu bāros, kafejnīcās un franšīzēs visā Austrālijā un ārzemēs, Optimum sevi ir pierādījis, kā augstas kvalitātes komerciāls blenderis saņemot atzinību no uzņēmumu īpašniekiem visā pasaulē. Optimum ražotājs ir arī ļoti respektēts ar vairāk nekā 30 gadu lielu pieredzi industrijā.

 

Froothie atbalsts Froothie specializējas sulu bāru un kafejnīcu izveidē un attīstībā visā Austrālijā un Jaunzēlandē, ļaujot mums izmantot pieredzi sulu un smūtiju industrijā. Esot klientam un lepnam Optimum īpašniekam, jūs saņemsiet bezmaksas smūtiju receptes un nenovērtējamus padomus, kā attīstīt sulu bāru un palielināt jūsu pārdošanas apjomus.

     Visas mūsu atsauksmes ir pārbaudītas Proven Credible un apstiprinātas par patiesām. Klikšķiniet 
šeit
    , lai uzzinātu vairāk.

 

 " Es, kā vegāns, mīlu vienkāršus un veselīgus smūtijus ar augļiem, riekstiem, datelēm un dārzeņiem. Mans vecais blenderis varēja šīs sastāvdaļas samalt tikai putrā! Optimum samaļ tās ideāli ātrā laikā. Papildus, tas izskatās lieliski, nav ļoti skaļš un ir ļoti viegli iztīrams. Optimum rullē! Jacqui Edgecombe (String Fever Pty Ltd Croydon, VIC)"

 

"Sveiks Roj un Athena Solutions komanda, es vēlos pateikt, ka esmu saņēmis savu Optimum un jūsu komandas palīdzība un atbalsts ir bijis ļoti pārliecinošs. Blenderis patiešām strādā nevainojami. Tas samaļ skaisti, taisa lieliskus smūtijus un pat karstu zupu. Es no savas meitas saņēmu Vita-mix, kamēr izlēmu, kuru blenderi iegādāties un Optimum ir tik pat labs, dara visu to pašu, ko Vita-mix, tādēļ esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem un cena ir daudz zemāka ar to pašu 7 gadu garantiju. Liels paldies! Rosetta and Danco Ilic (Rouse Hill, NSW)"

 

"Vispirms es vēlos pateikt paldies par lielisko klientu apkalpošanu. Jau kopš paša sākuma jūs bijāt laipni un palīdzējāt ar visu man nepieciešamo informāciju. Es arī novērtēju, cik viegli ir sazināties ar jūsu uzņēmumu. Otrkārt, esmu ļoti apmierināts ar Optimum. Iepriekš es izmantoju standarta blenderi, kas bija jauns un pēc mēneša izmantošanas, tas vairs nestrādāja. Es gatavoju daudzus smūtijus un man vajadzēja kaut ko izturīgāku. Pēc pirmās Optimum izmantošanas reizes, es biju apmierināts, cik tas bija ātrs un vienkāršs. Smūtiji ir maigi un krēmīgi un garšo lieliski. Tas man ietaupa laiku un to var izmantot regulāri. Es ātri varu visu samalt un vēlos vēl vairāk. Es to dievinu un nespēju apslēpt savu sajūsmu kopš to saņēmu. Es dzeru šorīt uztaisīto smūtiju. Es nespēju šorīt beigt smaidīt, jo es samalu daudzas lietas tik ātri un vienkārši un tas ir lieliski, jo esmu ļoti aizņemta un laiks ir vērtīgs. Mana draudzene arī vēlas nopirkt jaunu blenderi, kad uzzināja par manu jauno Optimum, viņa nopirka tādu pašu jau nākamajā dienā. Esmu pārliecināta, ka ikviens, kas iegādāsies Optimum būs ļoti apmierināts. Vēlreiz paldies. Ar cieņu, Venesa Jovanova (Tuggeranong, ACT)"

 

"Cienījamais Froothie, paldies, ka ātri piegādājāt mūsu jaunos Optimum blenderus. Mēs esam patīkami pārsteigti par lielisko klientu apkalpošanu un ieteiksim Athena Solutions bez vilcināšanās. Komunikācija ar jumu un Roju bija lieliska, visi jautājumi tika atbildēti ātri un bija jauki sadarboties ar uzņēmumu, kuram ir tik lieliska klientu apkalpošana. Gary Griffith (Floreat, WA)"

 

"Paldies par jūsu blenderi, es to mīlu..gribēju pirkt vitamix, bet apmeklējot jūsu mājas lapu, es iegādājos jūsu blenderi un esmu laimīgs, ka tas dara to pašu, ko vitamix. Esmu uztaisījusi sulas, riekstu krēmus un smūtijus.Mēs to izmantojam katru dienu. Amanda Ahern (Port Macquarie, NSW)"

 

"Es mīlu savu Optimum!! Vēlos pateikt lielu paldies par šīs lieliskās iekārtas pārdošanu, es mīlu savu blenderi tik ļoti, ka ēdu daudz veselīgāk. Laura Exarhos (Yarralumla, ACT) " "Sveiki, es tikko saņēmu blenderi. Tas ir ļoti viegls un domāju, ka mazs, bet, kad atvēru kasti, biju patīkami pārsteigts par tā izmēru. Es nespēju sagaidīt, kad varēšu to izmēģināt, tādēļ pamēģināju pagatavot savu iemīļoto banānu piena kokteili...salauž banānu lielos gabalos un pievieno 200 ml pienu un maļ 35 sekundes; esmu ļoti patīkami pārsteigts, nekādu nosēdumu, tas ir labākais rezultāts, kāds man jebkad ir bijis un tikai 35 sekundēs. Ļoti labi, nevaru sagaidīt, kad nedēļas nogalē taisīšu kokteiļus. PS. Viegli tīrāms, ielejiet ūdeni, ieslēdziet uz 10 sekundēm, izlejiet un nolieciet izžāvēties. Anthony Butler (Bendigo, VIC)"

 

"Varu priecīgs paziņot, ka blenderis tika šodien piegādāts! Tas ir fantastisks! Es ļoti novērtēju lielisko klientu apkalpošanu-nevilcināšos ieteikt Optimum vai Froothie/Athena Solutions visiem, kurus es pazīstu! Liels paldies par jūsu palīdzību! Rebecca un Philip Davis (Ranelagh, Tasmania) "

 

"Cienījamais Roj, Es saņēmu savu blenderi (piegādāts darbā ) ceturtdien. Visi manā birojā zināja, ka tas tiks piegādāts, es nespēju noslēpt savu satraukumu. Pusdienas pārtraukumā es devos uz tirgu un nopirku dārzeņus un augļus. Cerības bija augstas. Es uztaisīju divas sulas un dalījos ar kolēģiem; viens lielisks Papaja dzēriens ar gurķi, zaļu ābolu, ingveru, piparmētru, laimu un spinātiem, bet otrs ar papaju, mango, vīnogām un piparmētru. Abi bija ļoti garšīgi un maigi tekstūrā. Es nevarēju sagaidīt, kad būšu mājās un uztaisīt dzērienu ar ledu. Mājās es uztaisīju vēl vienu dārzeņu sulu, augļu frappe un Freddo Espresso. Ja jūs nezināt, kas tas ir, apakšā ir attēls. Malks espresso, cukurs un ledus maigi samalts kopā. Lieliski! Optimum mani ir apbūris un nespēju sagaidīt, kad varēšu izmēģināt jaunas receptes! Lūdzu, atsūtiet man PDF, ja pieejams. Es vēl neesmu malusi mūsu kafijas pupiņas vai taisījusi mandeļu sviestu, bet ziņošu, kā man veicās. Mandeļu sviests būs īpašs, ja izdosies. To iedvesmojis Amalou, ziede, kas taisīta no Arganu riekstiem Marokā - tie paši rieksti, no kuriem izspiesta kosmētiskā Marokas eļļa. Tajā ir rieksti, kanēlis un tahini. Liels jums paldies. Tina Loppacher (Haymarket, NSW)"

 

"Jā, pagaidām tas ir lielisks. Es to izmantoju pirmajā dienā, lai uztaisītu riekstu sviestu no mandelēm, Indijas riekstiem un Brazīlijas riekstiem. Es to darīju zemākajā ātrumā. Man patīk, ka virpulis visu masu sadalīja augšup gar malām un lejā pa centru, līdz viss bija maigs. Ir citas iekārtas, kas tā nedara, jo masa pielīp pie sienām un stūros. Andrew Healey (Mansfield, Queensland)"

 

"Sveiks,Mario Jā, viss ir kārtībā. Man ļoti patīk blenderis...tas ir tieši tas, ko vēlējos salīdzinot ar veco iekārtu. Šis ir gluži tāds pats, kā vitamix. Ir labi, ka ir programmas, bet lieliski, ka var tikai ieslēgt un tas darbojas tik ilgi, cik es vēlos. Samalšana ir ļoti laidena...vēlreiz paldies par palīdzību Kurt Vogt (Caringbah, NSW)"

 

"Šis blenderis ir fantastisks. Manas sievas draudzenei ir VITAMIX 5200 un viņa bija patīkami pārsteigta par kvalitāti un cenu! Michael Connolly-Greig (West Pymble, NSW) "

 

"Tāpēc, ka mans partneris strādā ārpus mājām ilgus periodus un mēs esam ļoti apmierināti ar Optimum, mēs iegādāsimies vēl vienu, lai katram mums ir savs katru dienu! Fiona Crowe (Nedlands, WA) "

 

"Sveiks, Roy, 'Vēlos tevi informēt, ka ES MĪLU savu blenderi. es nespēju noticēt, cik ātri tas tika piegādāts! Es pagatavoju zaļos smūtijus brokastīs, jo iedvesmojos no recepšu grāmatas. Esmu apburta! Smūtiji ir maigi un krēmīgi un brokastis varu sablenderēt ātrāk nekā 30 sekunžu laikā. Ar cieņu Froothie Paradīzē, Harlene Hercules (Ormond, Victoria NSW) "

 

"Labrīt, Mirna, AK DIEVS!!!!!! Es tikko pagatavoju savu pirmo smūtiju, kurā bija 330 ml cukuru nesaturošs Cottes sidrs zāles, karote Max's Super Shred Proteīnu pulvera un 2 saujas mājās gatavotu augļu salātu. PATIEŠĀM APBRĪBOJAMA IEKĀRTA!!! Labākais smūtijs, ko es jebkad esmu garšojis!!!! Ir vērts gaidīt!!!!! Šī iekārta ir mājsaimniecības vajadzībām un tagad apsveru iegādāties darbam, jo daudz laika pavadu strādājot!!!! Es vēlos izmantot atlaižu kuponu nākamajam gadam!!! Paldies, kato piedāvājat, lieliska Klientu apkalpošana!!! Vēlu visu to labāko jūsu uzņēmumam nākamajā gadā!!!! Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu!!! Ar cieņu, Rob Jakovich (Aspendale, Victoria) "

 

"Izmantoju šo blenderi šorīt, vēlos paziņot, ka pagatavoju visu laiku labāko smūtiju. Paziņoju par to visiem FB!!!" - Melissa Kelly (Gidgegannup, WA"

* Obligāti aizpildāmie lauki

640 €

640 €

Cena, iekļaujot PVN, neiekļaujot 10 EUR piegādes izmaksas

Optimum© ir viens no visaugstākās kvalitātes blenderiem industrijā
Klikšķiniet šeit, lai salīdzinātu detaļas ar citiem zīmoliem 

Industrijā visaptverošākā garantija iekļauj motoru un detaļas, kalpošanu un piegādi, visā valstī piejamus servisa centrus un klientu atbalstu

 • Sablendē akmeņus dažu sekunžu laikā!

 • 1 Blenderis - 15 Funkcijas!

 • IEVADS

  Froothie ir vienīgais Optimum© Blenderu izplatītājs Eiropā, Austrālijā, Jaunzēlandē un tagad arī Singapūrā. Optimum zīmols ir sadarbība starp vairākiem labi respektētiem ražotājiem un Optimum Appliance's ekskluzīvo ražotni Taivānā un to izgatavo no augstākās kvalitātes detaļām, kas izveidotas, lai kalpotu ļoti ilgu laiku un apmierinātu visas vajadzības.

  Kas blenderi padara lielisku ir detaļas, kuras izmanto tā izgatavošanā. Optimum lepojas ar savu uzmanību pret sīkumiem, izmaksas netiek taupītas, lai nodrošinātu iekārtas izturīgumu un kvalitāti. To lieliski parāda 10 gadu garantijas, kuras atbalsta visā Austrālijā pieejamie centri.  

  Komerciālā līmeņa Optimum sponsorē un izmanto dažādas organizācijas un franšīzes, tas ir parādījies dažādos mediju kanālos, piemēram,  Channel 7, Channel 9, USA Herald, Indy Posted un Segment un ieguvis atzinību, kā viens no Austrālijas respektētākajiem zīmoliem. Klikšķiniet šeit, lai apskatītu trešo pušu apstiprinātas atsauksmes un šeit, lai apskatītu mūsu klientus - Froothie TV.

  Blenderim ir unikāla Bez jautājumiem, 1 mēneša naudas atgriešanas garantija,  kad mēs organizējam un samaksājam par preces atgriešanu, ja esat neapmierināts, vēl vairāk parādot mūsu pārliecību par blendera kvalitāti un veiktspēju.

 • Motors

  Visvarīgākā blendera sastāvdaļa ir motora jauda. Optimum ir iebūvēts lielisks 3 zirgspēku jaudas motors (2,238 vati),  kas spēj viegli sablenderēt cietākās sastāvdaļas un pārspēt izturībā citus mājsaimniecības blenderus. Optimum var ātri un viegli sablenderēt augļus, dārzeņus, riekstus, graudus un ledu maigā tekstūrā, kuru var izmantot, lai pagatavotu zupas, saldējumu, riekstu sviestus un mērces. Pateicoties apbrīnojamam ātrumam 44,000 rpm,  Optimum 9400 var izmantot, lai samaltu graudus un sasmalcinātu ledu. 

  Komerciālai izmantošanai atšķirībā no citiem mājsaimniecības blenderiem, jaudīgais komerciālā līmeņa Optimum 9400 motors var viegli izturēt biežu lietošanu sulu bāros un kafejnīcās. Ar 2,238 vatu jaudu un kopā ar 20, 35 un 45 sekunžu blendēšanas iespējām, smūtiju un piena kokteiļu pagatavošana šim izturīgajam komerciālajam blenderim ir viegls uzdevums. Oglekļa suku pašatvēsinošais motors ne tikai efektīvi ietaupa enerģiju, bet arī nodrošina klusāku blendēšanas pieredzi, kuru nevar piedāvāt citi augstas veiktspējas blenderi. Papildus visam, motors atdziest ātrāk, kas nozīmē ilgāku kalpošanas laiku.

 • Asmeņi
  Optimum asmeņu komplekts, pasūtījuma sakausējuma komplekts, kas izgatavots no īpaša nerūsējoša tērauda, tiek ražots Japānā un Taivānā un tiek izgatavots ātrākai, maigākai un efektīvākai sastāvdaļu sintēzei. Atšķirībā no citiem blenderiem, kuriem ir 2 vai 4 asmeņi, Optimum sastāv no 6 unikāliem asmeņiem, kas ļauj tam sablenderēt pat viscietākos produktus. Papildus 2 uz zemi vērsti asmeņi tiek izgatavoti, lai novērstu, ka šķiedraini produkti iesprūst iekārtā un rada krūzes apakšā bezgaisa telpu.

  Asmeņu komplekts ir droši piestiprināts pie gultņa, kas savienots ar asmeņu mehānisma zobratu- funkcija, kas strādā, kā savienojuma punkts piedziņas ligzdai, kad piestiprinātā krūze un asmeņu komplekts tiek piestiprināts virs Optimum motora. 6 asmeņi ir vairāku uzdevumu komplekts, kas ļauj Optimum lietotājam kombinēt slapjas un sausas sastāvdaļas ērti un efektīvi. Lieliskais un daudzpusīgais asmenis palielina Optimum iespējas pārspēj citu konkurentu piedāvātās iespējas un nodrošina neaizmirstamu blendera lietošanas pieredzi.

 • Izturīgums

  Atšķirībā no parastajiem blenderiem, kuriem ir ventilatora motors, kas visu laiku strādā ar maksimālu jaudu, kas rada strauju motora sadegšanu, Optimum izmanto patentētu oglekļa suku motoru, kas optimizēts izmantot tik lielu jaudu, cik nepieciešams, lai jūsu motors kalpotu vairākas desmitgades un ne tikai pāris mēnešus.  Šis komponents ir viens no iemesliem, kādēļ Froothie piedāvā klientiem saņemt 10 gadu garantiju, kuru atbalsta Athena Solutions Pty Ltd un ražotājs Optimum Appliances Australia.

  Papildus šīm funkcijām, Optimum motorā ir iebūvēts pārslodzes aizsardzības avārijas slēdzis, kas nodrošina, ka motors ir aizsargāts pret pārslodzes radītiem bojājumiem. Tā ir labāka aizsardzība nekā vairumā citu komerciāla līmeņa blenderos, kuros iebūvēta pārkaršanas aizsardzības termos, kas nozīmē, ka var turpināt blendēšanu bez nepieciešamības vispirms sagaidīt, ka motors atdzisīs pēc pārkaršanas un to izslēgt. Un pateicoties tehnoloģijām, kuras nav nevienā citā augstas veikstpējas blenderī, Optimum oglekļa suku motors ir labākā blendēšanas iekārta tiem, kas ir ieinteresēti tā izmantošanā komerciālos nolūkos un/vai personīgajām vajadzībām.  

  Nesen veiktie testi ir parādījuši, ka Optimum ir klusāks par konkurentu iekārtām, ar trokšņa līmeni tikai 80-85 decibeli, kas ir ļoti svarīga funkcija, ja izmantojat to ģimenes mājā vai klusā kafejnīcā/restorānā. Jauns troksni slāpējošs pārsegs var samazināt trokšņu līmeni par papildus 50% un zemāk par 40 decibeliem, padarot Optimum par industrijas klusāko blenderi!

 • Optimum pret Vitamix

  Vitamix TNC 5200 un citi Vitamix modeļi ir augstas kvalitātes blenderi ar ļoti spēcīgu reputāciju. Sacensties ar šādu zīmolu starptautiskajā tirgū ir ļoti sarežģīti, īpaši jaunam indudtrijas pārstāvim.

  Lai spētu konkurēt, Optimum© sadarbojas ar starptautiski atzītiem ražotājiem, lai izveidotu patiesi unikālu un jaudīgu blenderi un reizē nodrošināt klientiem vislabāko pieejamo garantiju: 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, bez jautājumiem un bezmaksas atgriešanas piegādi. Tā rezultātā Optimum zīmols ir guvis ievērojamus panākumus un pieprasījums pārspēj visas mūsu cerības.

   Šīs lapas augšā jūs redzēsiet faktuālu salīdzinājunu starp Vitamix TNC 5200 un Optimum. Jūs izvēlaties, kuru blenderi iegādāties. Ja jums ir jebkādi jautājumi, mēs būsim priecīgi piedāvāt padomus, vienkārši sazinieties ar mums šeit.

  Mēs varam garantēt vienu lietu: visu, ko Vitamix var pagatavot, piemēram, karstu zupu, zaļu smūtiju vai maigu riekstu sviestu, Optimum var izdarīt to pašu bez lielām grūtībām. 

 • Komerciālā izmantošana

  Pateicoties tam, ka Optimum blenderi izmanto sulu bāros un kafejnīcās visā valstī, ieskaitot franšīzes, piemēram Wendy's un Gloria Jeans, Optimum ir nostiprinājis savas pozīcijas, kā izturīga komerciāla līmeņa iekārta, kuru ražo pasaules līmeņa rūpnīcas (ISO9000 and ISO9001 sertificēts), izmantojot visaugstākās kvalitātes detaļas.

  Optimum ir izveidots, lai nepārtraukti un patstāvīgi sajauktu populārākos dzērienus dažu sekunžu laikā. Trīs automātiskās sajaukšanas programmas atļauj jums sablendēt jebkuru dzērienu ar pogas nospiešanu. Katra programma apvieno pareizo ātrumu un laiku, lai pagatavotu ideāli sablenderētus un homogenizētus dzērienus bez ledainiem biezumiem. 

  Optimum ir aprīkots ar paškompensējošu, enerģiju efektīvi patērējošu motoru, ka var sasniegt  2,238 vatu jaudu un apbrīnojamu ātrumu 44,000 rpm. Nerūsējošā tērauda 6 asmeņu komplekts ir ideāli piemērots, lai sasmalcinātu ledu dažu sekunžu laikā, lai pagatavotu labākos smūtijus un piena kokteiļus. Motors ir paškompensējošs, kas nozīmē zemāku elektrības patēriņu un blenderis spēj izturēt biežu izmantošanu kafejnīcās un sulu bāros. Lai pasargātu motoru no pārslodzes, Optimum ir arī aprīkots ar izslēgšanas slēdzi, kas ir ideāli piemērots sulu bāriem, kuri meklē ilgtermiņā izturīgu un uzticamu blenderi.

  Optimum, kas jau tāpat strādā klusāk par lielāko daļu konkurentu, var arī tikt nopirkts kopā ar troksni slāpējošu pārsegu, kas spēj samazināt trokšņa līmeni zem 20 decibeliem, kas ir ievērojami zemāk par konkurentiem. 

 • Ražotāji

  Optimum© rūpnīca atrodas Taivānā un tā pieder Austrālijai; vairāk informācijas šeit: www.optimum-appliances.com. Lielākā daļa detaļu tiek izgatavotas uz vietas, bet dažas importētas no Eiropas un samontētas ar rokām ar precīzu tehnoloģiju un pievēršot uzmanību katram sīkumam. Katrs blenderis tiek testēts 5 minūtes pirms nosūtīts Froothie, lai pārdotu klientiem, nodrošinot, ka tiek ievēroti stingri Kvalitātes kontroles pasākumi. 

  Optimum Appliances sadarbojas ar trešo pušu ražotājiem, kuriem ir desmigadēm ilgas reputācijas un, kas izgatavo detaļas dažiem no industrijā visvairāk respektētākajiem zīmoliem. 

  Visi ražotāji izmanto modernāko ekipējumu un inženierzinātnes, lielākajai daļai no detaļām ir Vācijas, Taivānas vai Japānas izcelsme. Tas neapšaubāmi ir redzams augstākā līmeņa nerūsējošā tēraudā, kuru izmanto daudzās Optimum komponentēs, kā arī paškompensējošā un enerģiju efektīvi patērējošajā motorā. 

  Lai gan jūs redzēsiet daudzus līdzīgus blenderus, Optimum ir augstas kvalitātes iekārta, kas izgatavota, izmantojot augstas kvalitātes detaļas, kuras izveidotas, lai izturētu izmantošanu gan mājsamniecībā, gan komerciālā vajadzībā. 


 • Mūsu solījums

  Kad esat pieņēmis lēmumu iegādāties blenderi, vai nu Optimum vai citu zīmolu, mūsu sadarbība jums nebeidzas šeit. Blenderi ir unikālas un izsmalcinātas iekārtas un, lai saņemtu labāko, ko tie spēj piedāvāt, jums jāsaņem atbilstoši padomi un rekomendācijas.

  Mūsu atbalsta komanda šeit Froothie vienmēr būs zvana attālumā, no pirmdienas līdz sestdienai, no pkst.9:00 līdz 19:00. Mēs paplašinām mūsu atbalsta centru darbību, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu un drīz mūsu komanda būs pieejama 7 dienas nedēļā, no plkst 9:00 līdz 21:00

  Froothie arī uzsācis atvērt savu tiešsaistes veselības veikalu, kura pārdod visu, kas jums nepieciešams, lai dzīvotu veselīgu un laimīgu dzīvi - vai meklējat čia sēklas savam smūtijam vai bioliģiski audzētas olīvas savai maltītei, vai varbūt skaistu, jēlu šokolādi desertam? 

   Sulu bāriem un kafejnīcām Froothie ir ideālais partneris, lai palīdzētu jums nodibināt savu sulu vai smūtiju bāru (ieskaiot busiņus un ratiņus). Esam sadarbojušies ar dažām no Austrālijas populārākajām franšīzēm; mūsu ekspertīze un piegādes tīkls būs labākais palīgs jūsu biznesam.

 • Kopsavilkums

  Kā jūs varat redzēt no augstāk minētajām specifikācijām un detaļu kvalitātes, Optimum ir patiesi unikāls blenderis un Froothie ir lepns, ka ir vienīgais šo blenderu izplatītājs Austrālijā, Jaunzēlandē, Eiropā un Singapūrā. Optimum izaugsme par starptautiski atzītu zīmolu, kas konkurē ar Vitamix un Blendtec ir apbrīnojama. Pateicoties sadarbībai ar dažiem no industrijā labākajiem ražotājiem, mēs esam izveidojuši lētu un kvalitatīvu iekārtu, kas spēj paveikt virtuves uzdevumus un pārspēt sulu bāru, šīs iekārtas kalpo klientiem veselu mūžību un nodrošina sulu bārus ar uzticamu iekārtu, kas nepārtraukti spēj pagatavot maigus dzērienus.

Lai uzzinātu vairāk informācijas

Visas mūsu atsauksmes ir apstiprinātas, kā patiesas 

Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
  Unit 4, 173-181 Rooks Road
  Vermont VIC 3133
  Australia
  VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM