Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.
100% dabiski augļi, 97% nesatur taukus, nesatur glutēnu, nesatur želatīnu, pilni ar probiotiskajām baktērijām un antioksidantiem. 
Froothie augļi tiek tūlītēji sasaldēti, kas nozīmē, ka tie tiek sasaldēti, kad tie ir paši svaigākie un nav sacukurojušies. Tie ir arī galvenā smūtija sastāvdaļa - jūsu smūtijā būs vismaz 1,5 kausu ar augļiem! 

Patērējot šo augļu apjomu, jūs ne tikai gandrīz saņemat ieteicamo dienas augļu devu (2 kausi augļu dienā dienā), bet arī ĻOTI daudz šķiedrvielu (vismaz 8 gramus). Esmu pārliecināts, ka ikviens ir dzirdējis par šķiedrvielu lietošanas priekšrocībām, bet, lai atgādinātu - tās var novērst vēža un sirds slimību rašanos! 

Bet augļi nav vienīgā smūtiju sastāvdaļa, vai ne? Pārējās mūsu smūtiju sastāvdaļas ir mūsu jogurta batoniņi...97% nesatur taukus, nesatur glutēnu un želatīnu! 

Nāciet un pagaršojiet mūsu smūtijus un jūtaties labi, zinot, ka palutiniet savu organismu, kas ir ne tikai veselīgi, bet būs garšīgākais smūtijs, kuru jūs jebkad esat pagaršojis...GARANTĒTS!
Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM