Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

Kvalitātes standarts

 

Ražotāji

Optimum® mēs izmantojam labākos pieejamos ražotājus, lai izgatavotu augstas kvalitātes blenderus, sulu spiedes un pārtikas pārstrādātājus kopā ar mūsu pasaules līmeņa ražotni Taivānā. Pirms mēs ieviešam preci, mēs pārbaudām mūsu piegādātājus ar augstākās kvalitātes apstiprināšanas auditiem. Mūsu ražotnes ir saņēmušas ISO9001 sertifikātu un preces ieguvušas UL, CE, EMC un IEC Akreditācijas.

Optimum ir starptautiski atzīts un mūsu ražotnes ir apvienojušas vairāk nekā 120 gadu laikā industrijā iegūtās zināšanas un reputāciju. Mēs turpinām attīstīt mūsu uzņēmuma kvalitāti un izgatavot preces atbilstoši mūsu standartiem. Optimum® mēs nodarbinām talantīgu izpētes komandu, kas sadarbojas ar piegādātājiem un tādējādi mēs kopā varam nodrošināt kvalitatīvas preces. 

 
 Kvalitāte ir primārā

Mēs lepojamies, ka spējam piedāvāt lielisku preču klāstu. Mūsu mērķis ir nodrošināt lieliskas kvalitātes preces un pakalpojumus un ne tikai sacensties par cenu. Mēs esam pārliecināti, ka spējam piedāvāt labāku preču garantiju par citu uzņēmumu tirgū piedāvātajām precēm, lai ļautu mūsu klientiem izvēlēties, balstoties uz nevainojamu uzticamību un cenu. 

Mēs esam lepni, ka mūsu preču kvalitāte ar plašo piedāvājumu un lieliskā klientu apkalpošana turpina uzlabot mūsu zīmola reputāciju. Mūsu apmierināto klientu skaits pieaug. Mēs vēlamies padarīt jūsu ikdienu ērtāku, radošāku un pilnu ar garšām ar mūsu blenderu, sulu spiežu un pārtikas pārstrādātāju novatorisko stilu un funkcijām. 

Mūsu koncentrēšanās uz kvalitāti un izturību nozīmē, ka katra iekārta ir izgatavota ar precizitāti, tā tiek pilnībā testēta mūsu ražotnēs pirms nogādāta mūsu izplatītājiem un pēc tam vēlreiz testēta, pirms nosūtīta klientiem. Mūsu Pēc pārdošanas atbalsts ir nevainojams un mēs plānojam atvērt pasaulē pirmo tiešaistes pakalpojumu centru, kas klientiem piedāvā tūlītēju atbalstu visos ar blenderiem saistītajos jautājumos.

 
Preču testēšana

Ikvienam jaunam ražotājam nepieciešams iesniegt visu sertifikāciju par savu uzņēmumu un kvalitātes procesiem un tie tiek stingri pārbaudīti visos uzņēmējdarbības aspektos, pirms tas kļūst par apstiprinātu piegādātāju. Ik pēc 2 gadiem tiem Optimum© nepieciešams iesniegt atjauninātus ziņojumus ar jauniem CE un EMC. 

Mūsu stingrās prasības nosaka, ka tie veic šo testēšanu starptautiski atzītā laboratorijā un kopā ar sertificētu partneri, lai nodrošinātu, ka tiek ievēroti labākās kvalitātes standarti. Papildus, mūsu piegādātāji mums katru gadu iesniedz ISO9001 audita informāciju, lai nodrošinātu, ka tie savos procesos ievēro augstākos kvalitātes pārbaudes standartus. 

Mēs ļoti lielu uzmanību pievēršam sīkumiem, no sīkākās skrūves līdz iekārtu motoriem vai iepakojumu. Viss tiek metodiski izplānots, paņemti paraugi un notiek testēšana, pirms prece nonāk pārdošanā.


Apstiprinājumi

Mēs pieprasām, ka Kvalitātes Standartus un Drošības testus veic SGS. SGS ir viens no lielākajiem un starptautiski respektētākajiem standartu atbilstības uzņēmumiem un tas veic pilnīgu un objektīvu preču testēšanu. Līdzekļi netiek taupīti, lai nodrošinātu, ka mūsu preces ir ne tikai augstākās kvalitātes, bet arī drošas pārdošanai visā pasaulē.


Salīdzinājums

Mēs daudz investējam konkurētspējīgā tirgus analīzē, mēs veicam kontrolētus salīdzinājumus starp mūsu un konkurentu precēm, ieskaitot, motora sastāvdaļām un testēšanas apspektiem, piemēram, izturību un ilgtspējību. Atšķirībā no mūsu konkurentiem, šo testu rezultāti ir balstīti uz reālu veiktspēju darbības vidē.  

 
Atbalsts

Sākot ar mūsu augstākās kvalitātes klientu apkalpošanu, Optimum® tikai sadarbojas ar primārajiem izplatītājiem, kuru galvenais fokuss ir klientu apkalpošana un atbalsts. Mēs esam tik ļoti apņēmušies nodrošināt lielisku klientu apkalpošanu un atbalstu, ka veicam nejaušas pārbaudes, ieskaitot, slepenus pircējus, pārbaudot to apņemšanos klientu atbalstam un zināšanām par precēm.

Mēs arī nodrošinām industrijā vadošās preču garantijas. Šī pārliecība rodas no nevainojamas iekārtu kvalitātes un mazām sūdzībām par bojājumiem. Ja atrasti izgatavošanās laikā radušies bojājumi, mēs veicam pilnīgu izpēti, kurā tiks atrasta problēma un tā nekavējoties tiks novērsta.

 
Nepārtraukta attīstība 

Mēs ne tikai vēlamies turpināt attīstīt mūsu zīmolu, mēs liekam tam runāt pašam par sevi ar mūsu precēm. Mūsu dotie solījumi ir pamatoti ar preču kvalitāti un komandas aizrautību. Nepārtraukta attīstība ir mūsu uzņēmuma identitāte un ne tikai uzņēmuma nodaļa vai politika. Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

  • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
    Unit 1/ 24, London Drive,
    Bayswater VIC 3153,Australia
    VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM