Priekš tevis Austrālijā radītas un konstruētas
augstākās kvalitātes virtuves iekārtas.
 
"Kā skan senais teiciens: jūs maksājat par KVALITĀTI un KVALITĀTE kalpo mūžīgi" - Justin Chellis, Ayr, Queensland.

THERMOMIX IR JAUNS KONKURENTS!


Optimum ThermoCook multifunkcionāla gatavošanas ierīce

Ieteicama
mazumtirdzniecibas
cena: 1 000 €

Optimum® ThermoCook Pro iekļauj:

 • 2.0 Litru noņemama nerūsējošā tērauda krūze blendēšanai un gatavošanai
 • Taureņveida un mīcīšanas asmens
 • Nerūsējošā tērauda asmeņu sistēma
 • Liels 70x50mm šķidro kristālu (LCD) displejs
 • Atsevišķi precīzi stikla svari
 • Mīksta silikona gumijas lāpstiņa
 • Vienkārša iepriekš uzstādāma automātiska programma un unikāla DIY (dari to pats)programma
 • Regulējams taimeris un temperatūras mērītājs
 • Drošs lietošanai trauku mazgājamā mašīnā (tikai ne-elektriskās daļas)
 • Plaša recepšu grāmata

Lai iegūtu vairāk informācijas pardaļām un aprīkojumu, lūdzu, spied Šeit

Zemāk ir faktiskais salīdzinājums starp:

  OPTIMUM ThermoCook Pro   THERMOMIX
Iespēju skaits /
Piedāvātās funkcijas:
 
20 funkcijas, ieskaitot DIY pielāgošanu
 
12 funkcijas
Temperatūras diapazons:  
37°C līdz 120°C
 
37°C līdz 120°C
Maksimālā krūzes kapacitāte:  
2 L
 
2.2 L 
Jauda:  
500W Motors, 1000W Sildīšanas jauda 
 
500W Motors, 1000W Sildīšanas jauda
Turbo/Pulsa funkcija:  
Turbo & Pulsa
 
Turbo & Pulsa
Galvenās papildierīces / Aksesuāri:  

 

Tvaicētājs  

 

Griešanas asmeņi  
 

Maisīšanas instruments / Asmens
(putošanai, jaukšanai utt.)
 
 

Svari  
Jā, atsevišķi no galvenās vienības
 
Jā, iebūvēti
 
Receptes  
 

Garantija :  
2 g. mājsaimniecībām
 
2 g. mājsaimniecībām vai 1 g. komerciālā garantija
Tvaicētājs Lielais tvaicētājs: 3L tilpums.
Mazais tvaicētājs: 2.6L tilpums
Viens stikla vāks, derīgs abiem tvaicētājiem.
Krūze
2litru tilpums

Asmeņi
Noņemami 4 spārnu rūdīti nerūsējošā tērauda asmeņi

Taimeris
Jauda 1000W
Temperatūras uzstādījumi: 37-120°

Īpašas programmas
Vienkārša iepriekš uzstādīta automātiska programma un unikāla DIY (dari to pats) programma lietotāja individualitātei.

Pārslodzes aizsardzība

Elektroniska motora aizsardzība, kas izslēdz motoru, ja tiek konstatēta pārslodze sakarā ar pārpildīšanu.

Citas drošības iezīmes
Optimum ThermoCook Pro nedarbosies, ja vāks nebūs pareizi aiztaisīts.

Drošs mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā

Asmeņus, vāku un maisīšanas ierīces ir droši mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Aksesuāri
Lietošanas rokasgrāmata, recepšu grāmata, mērkrūze, lāpstiņa unprecīzi digitālie stikla svari

Piederumi

Mazais un lielais tvaicētājs, tvaicētāja vāks, dzesēšanas grozs,maisīšanas instrumenti, mīcīšanas vārpsta un asmeņu komplekts.

Produkta svars
7.16kg

Pilnīga kontrole:

Spilgts, viegli lasāms šķidro kristālu (LCD) displejs, kas apvienots ar ērti lietojamu intuitīvu interfeisu un vienu izvēlnes pārslēgu, nodrošina vieglu un precīzu kontroli. Mainīgās vadīklas ļauj jums brīvi kontrolēt katru aspektu gatavošanas procesā. Iestatiet taimeri no 1 sekundes līdz 12 stundām, temperatūru no 37-120C, 10 ātruma līmeņus ar pulsa funkciju un siltuma jaudu.

 

Ietaupiet laiku un vietu:

Šī novatīvā iekārta pārņem kontroli un taupa jūsu laiku uz katru virtuves uzdevumu. Izvairieties lietot vairākas virtuves ierīces, vienkārši ievietojiet visas sastāvdaļas Optimum ThermoCook Pro, atlasiet iestatīto programmu un ļaujiet Optimum ThermoCook Pro izdarīt visu smago darbu, vienlaikus samazinot uzkopšanas darbus. Izmantojiet šo “viss vienā” ierīci, aizvietojot vairākas virtuves ierīces, lai radītu vairāk vietas.

 

Galvenās funkcijas:

Optimum ThermoCook Pro iezīmē vairāk nekā 20 ērtas funkcijas, kuras ir izstrādātas, lai palīdzētu jums radīt virkni iespaidīgu, pilnvērtīgu un maltīšu bez kaitīgām piedevām, ko iemīlēs visa jūsu ģimene. Te būs tikai daļa no tā funkcijām – kapāšana, kulšana, maisīšana, emulgācija, malšana, mīcīšana, gatavošana, blendēšana, jaukšana, tvaicēšana, svēršana, precīza sildīšana un vēl daudz vairāk. Lai iegūtu pilnu funkciju sarakstu, apmeklējiet “Funkcionalitāte” iedaļu.

 

Vienkāršas iepriekš uzstādītas programmas:

Optimum ThermoCook Pro iekļautas automatizētas programmas, kas ir izstrādātas, lai jūs varat pagatavot maltītes ātri un ar minimālu piepūli. Izvēlieties no: Kokteiļi, Ātrā zupa, Biezzupa, Sautēt, Jaukt, Tvaicēt, Sutināt, Sildīt, Uzsildīt, Vārīt, Jogurts, Rīsi, Putra, Mīcīšana.

 

Augstākā kvalitāte:

Ar nerūsējošā tērauda asmeni, jaudīgu 500W motoru, 1000W sildīšanas elementu, pārkaršanas/pārslodzes aizsardzību un drošības aizsardzības sistēmu Optimum ThermoCook Pro ir īpaši izstrādāts augstākās kvalitātes, ultra-izturības un jaudas sniegumam.

 

Papildus aksesuāri:

Optimum ThermoCook Pro ir iekļauti tvaicēšanas paplāte, gatavošanas grozs, maisīšanas instruments, mērkrūze, lāpstiņa, digitālie svari un recepšu grāmata.

 

Papildus piederumi:

Papildus 2.0L gatavošanas krūze: Šī daudzfunkcionālā bļoda ir iekļauta vairākās receptēs, kur nepieciešamas divas krūzes. Lai iegādātos papildus krūzi, apmeklējiet Froothie Produktu Aksesuāru iedaļu.

 

     Visas mūsu atsauksmes ir pārbaudītas Proven Credible un apstiprinātas par patiesām. Klikšķiniet 
šeit
    , lai uzzinātu vairāk. 


Optimum ThermoCook ir jauns zīmola produkts tirgū un atsauksmes, kas aprakstītas zemāk par Optimum 9400 ir iekļautas, lai demonstrētu Optimum zīmola kvalitāti." Es, kā vegāns, mīlu vienkāršus un veselīgus smūtijus ar augļiem, riekstiem, datelēm un dārzeņiem. Mans vecais blenderis varēja šīs sastāvdaļas samalt tikai putrā! Optimum samaļ tās ideāli ātrā laikā. Papildus, tas izskatās lieliski, nav ļoti skaļš un ir ļoti viegli iztīrams. Optimum rullē! Jacqui Edgecombe (String Fever Pty Ltd Croydon, VIC)"

 

  "Sveiks Roj un Athena Solutions komanda, es vēlos pateikt, ka esmu saņēmis savu Optimum un jūsu komandas palīdzība un atbalsts ir bijis ļoti pārliecinošs. Blenderis patiešām strādā nevainojami. Tas samaļ skaisti, taisa lieliskus smūtijus un pat karstu zupu. Es no savas meitas saņēmu Vita-mix, kamēr izlēmu, kuru blenderi iegādāties un Optimum ir tik pat labs, dara visu to pašu, ko Vita-mix, tādēļ esmu ļoti apmierināts ar rezultātiem un cena ir daudz zemāka ar to pašu 7 gadu garantiju. Liels paldies! Rosetta and Danco Ilic (Rouse Hill, NSW)"

 

  "Vispirms es vēlos pateikt paldies par lielisko klientu apkalpošanu. Jau kopš paša sākuma jūs bijāt laipni un palīdzējāt ar visu man nepieciešamo informāciju. Es arī novērtēju, cik viegli ir sazināties ar jūsu uzņēmumu. Otrkārt, esmu ļoti apmierināts ar Optimum. Iepriekš es izmantoju standarta blenderi, kas bija jauns un pēc mēneša izmantošanas, tas vairs nestrādāja. Es gatavoju daudzus smūtijus un man vajadzēja kaut ko izturīgāku. Pēc pirmās Optimum izmantošanas reizes, es biju apmierināts, cik tas bija ātrs un vienkāršs. Smūtiji ir maigi un krēmīgi un garšo lieliski. Tas man ietaupa laiku un to var izmantot regulāri. Es ātri varu visu samalt un vēlos vēl vairāk. Es to dievinu un nespēju apslēpt savu sajūsmu kopš to saņēmu. Es dzeru šorīt uztaisīto smūtiju. Es nespēju šorīt beigt smaidīt, jo es samalu daudzas lietas tik ātri un vienkārši un tas ir lieliski, jo esmu ļoti aizņemta un laiks ir vērtīgs. Mana draudzene arī vēlas nopirkt jaunu blenderi, kad uzzināja par manu jauno Optimum, viņa nopirka tādu pašu jau nākamajā dienā. Esmu pārliecināta, ka ikviens, kas iegādāsies Optimum būs ļoti apmierināts. Vēlreiz paldies. Ar cieņu, Venesa Jovanova (Tuggeranong, ACT)"  

 

"Cienījamais Froothie, paldies, ka ātri piegādājāt mūsu jaunos Optimum blenderus. Mēs esam patīkami pārsteigti par lielisko klientu apkalpošanu un ieteiksim Athena Solutions bez vilcināšanās. Komunikācija ar jumu un Roju bija lieliska, visi jautājumi tika atbildēti ātri un bija jauki sadarboties ar uzņēmumu, kuram ir tik lieliska klientu apkalpošana. Gary Griffith (Floreat, WA)"  

 

"Paldies par jūsu blenderi, es to mīlu..gribēju pirkt vitamix, bet apmeklējot jūsu mājas lapu, es iegādājos jūsu blenderi un esmu laimīgs, ka tas dara to pašu, ko vitamix. Esmu uztaisījusi sulas, riekstu krēmus un smūtijus.Mēs to izmantojam katru dienu. Amanda Ahern (Port Macquarie, NSW)"  

 

"Es mīlu savu Optimum!! Vēlos pateikt lielu paldies par šīs lieliskās iekārtas pārdošanu, es mīlu savu blenderi tik ļoti, ka ēdu daudz veselīgāk. Laura Exarhos (Yarralumla, ACT) "

 

"Sveiki, es tikko saņēmu blenderi. Tas ir ļoti viegls un domāju, ka mazs, bet, kad atvēru kasti, biju patīkami pārsteigts par tā izmēru. Es nespēju sagaidīt, kad varēšu to izmēģināt, tādēļ pamēģināju pagatavot savu iemīļoto banānu piena kokteili...salauž banānu lielos gabalos un pievieno 200 ml pienu un maļ 35 sekundes; esmu ļoti patīkami pārsteigts, nekādu nosēdumu, tas ir labākais rezultāts, kāds man jebkad ir bijis un tikai 35 sekundēs. Ļoti labi, nevaru sagaidīt, kad nedēļas nogalē taisīšu kokteiļus. PS. Viegli tīrāms, ielejiet ūdeni, ieslēdziet uz 10 sekundēm, izlejiet un nolieciet izžāvēties. Anthony Butler (Bendigo, VIC)"

 

  "Varu priecīgs paziņot, ka blenderis tika šodien piegādāts! Tas ir fantastisks! Es ļoti novērtēju lielisko klientu apkalpošanu-nevilcināšos ieteikt Optimum vai Froothie/Athena Solutions visiem, kurus es pazīstu! Liels paldies par jūsu palīdzību! Rebecca un Philip Davis (Ranelagh, Tasmania) "

 

"Cienījamais Roj, Es saņēmu savu blenderi (piegādāts darbā ) ceturtdien. Visi manā birojā zināja, ka tas tiks piegādāts, es nespēju noslēpt savu satraukumu. Pusdienas pārtraukumā es devos uz tirgu un nopirku dārzeņus un augļus. Cerības bija augstas. Es uztaisīju divas sulas un dalījos ar kolēģiem; viens lielisks Papaja dzēriens ar gurķi, zaļu ābolu, ingveru, piparmētru, laimu un spinātiem, bet otrs ar papaju, mango, vīnogām un piparmētru. Abi bija ļoti garšīgi un maigi tekstūrā. Es nevarēju sagaidīt, kad būšu mājās un uztaisīt dzērienu ar ledu. Mājās es uztaisīju vēl vienu dārzeņu sulu, augļu frappe un Freddo Espresso. Ja jūs nezināt, kas tas ir, apakšā ir attēls. Malks espresso, cukurs un ledus maigi samalts kopā. Lieliski! Optimum mani ir apbūris un nespēju sagaidīt, kad varēšu izmēģināt jaunas receptes! Lūdzu, atsūtiet man PDF, ja pieejams. Es vēl neesmu malusi mūsu kafijas pupiņas vai taisījusi mandeļu sviestu, bet ziņošu, kā man veicās. Mandeļu sviests būs īpašs, ja izdosies. To iedvesmojis Amalou, ziede, kas taisīta no Arganu riekstiem Marokā - tie paši rieksti, no kuriem izspiesta kosmētiskā Marokas eļļa. Tajā ir rieksti, kanēlis un tahini. Liels jums paldies. Tina Loppacher (Haymarket, NSW)"

 

  "Jā, pagaidām tas ir lielisks. Es to izmantoju pirmajā dienā, lai uztaisītu riekstu sviestu no mandelēm, Indijas riekstiem un Brazīlijas riekstiem. Es to darīju zemākajā ātrumā. Man patīk, ka virpulis visu masu sadalīja augšup gar malām un lejā pa centru, līdz viss bija maigs. Ir citas iekārtas, kas tā nedara, jo masa pielīp pie sienām un stūros. Andrew Healey (Mansfield, Queensland)"

 

  "Sveiks,Mario Jā, viss ir kārtībā. Man ļoti patīk blenderis...tas ir tieši tas, ko vēlējos salīdzinot ar veco iekārtu. Šis ir gluži tāds pats, kā vitamix. Ir labi, ka ir programmas, bet lieliski, ka var tikai ieslēgt un tas darbojas tik ilgi, cik es vēlos. Samalšana ir ļoti laidena...vēlreiz paldies par palīdzību Kurt Vogt (Caringbah, NSW)"

 

  "Šis blenderis ir fantastisks. Manas sievas draudzenei ir VITAMIX 5200 un viņa bija patīkami pārsteigta par kvalitāti un cenu! Michael Connolly-Greig (West Pymble, NSW)

 

"   "Tāpēc, ka mans partneris strādā ārpus mājām ilgus periodus un mēs esam ļoti apmierināti ar Optimum, mēs iegādāsimies vēl vienu, lai katram mums ir savs katru dienu! Fiona Crowe (Nedlands, WA) "

 

 "Sveiks, Roy, 'Vēlos tevi informēt, ka ES MĪLU savu blenderi. es nespēju noticēt, cik ātri tas tika piegādāts! Es pagatavoju zaļos smūtijus brokastīs, jo iedvesmojos no recepšu grāmatas. Esmu apburta! Smūtiji ir maigi un krēmīgi un brokastis varu sablenderēt ātrāk nekā 30 sekunžu laikā. Ar cieņu Froothie Paradīzē, Harlene Hercules (Ormond, Victoria NSW) "

 

  "Labrīt, Mirna, AK DIEVS!!!!!! Es tikko pagatavoju savu pirmo smūtiju, kurā bija 330 ml cukuru nesaturošs Cottes sidrs zāles, karote Max's Super Shred Proteīnu pulvera un 2 saujas mājās gatavotu augļu salātu. PATIEŠĀM APBRĪBOJAMA IEKĀRTA!!! Labākais smūtijs, ko es jebkad esmu garšojis!!!! Ir vērts gaidīt!!!!! Šī iekārta ir mājsaimniecības vajadzībām un tagad apsveru iegādāties darbam, jo daudz laika pavadu strādājot!!!! Es vēlos izmantot atlaižu kuponu nākamajam gadam!!! Paldies, kato piedāvājat, lieliska Klientu apkalpošana!!! Vēlu visu to labāko jūsu uzņēmumam nākamajā gadā!!!! Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu!!! Ar cieņu, Rob Jakovich (Aspendale, Victoria) "

 

  "Izmantoju šo blenderi šorīt, vēlos paziņot, ka pagatavoju visu laiku labāko smūtiju. Paziņoju par to visiem FB!!!" - Melissa Kelly (Gidgegannup, WA"

* Obligāti aizpildāmie lauki

1 000 €

1 000 €

Cena, iekļaujot PVN, neiekļaujot 10 EUR piegādes izmaksas20 CONVENIENT FUNCTIONS

FEATURING A UNIQUE DIY FUNCTION TO CUSTOMIZE YOUR FAVOURITE RECIPESChopping
Whipping
Mixing
Emulsifying
Milling
Kneading
Cooking
Blending
Stirring
Steaming
Weighing
Precise Heating
Pureeing
Sauteing
Mincing
Slow cooking
Beating
Whisking
Boiling
Stewing
DIY Program


We Guarantee Your Satisfaction
Click here for more info… You’ll be amazed!

Industry's Most Comprehensive Warranty Includes Motor & Parts,
Labour & Postage, 24x7 Warranty & Customer Support

VAIRĀK VIDEO DRĪZUMĀGALVENĀS IEZĪMES

 

 • IEPAZĪSTINĀŠANA

  Optimum ThermoCook Pro daudzfunkcionālā ierīce ir daudz kas vairāk, nekā tikai “pārtikas kombains”, tas ir tā, it kā Jums būtu profesionāli apmācīts virtuves asistents, kas darbojas pēc jūsu stabules.

  Optimum ThermoCook Pro, augstas kvalitātes daudzfunkcionālā ierīce ir radīta īpaši aizņemtiem cilvēkiem, kas ilgojas radīt svaigas, gardas, veselīgas maltītes sev un ģimenei. Mēnešiem ilgi pētījumi ir ieguldīti produkta attīstībā, lai nodrošinātu, ka ThermoCook Pro piedāvā paaugstināta līmeņa funkcionalitāti, tas var palīdzēt pārvērst jebkuru mājas pavāru par šefpavāru, gatavojot dažādu veidu gardas un veselīgas maltītes, tikai nospiežot pogu.

  Optimum ierīces nodrošinās, ka jūs saņemat pasaules līmeņa kvalitāti par pieņemamu cenu.Mūsu, kā piegādātāja, prioritāte un uzmanība vienmēr ir bijusi kvalitāte, ilgmūžība un produkta ekspluatācija nav apspriežama, jo katra izmantotā detaļa ir samontēta līdz pilnībai, izmantojot augstākās kvalitātes pieejamos materiālus.

 • KĀPĒC PIEDĀVĀT OPTIMUM THERMOCOOK PRO DAUDZFUNKCIJU IERĪCI?

  Mēs zinām, ka jūsu dienas ir aizņemtas un jūsu grafiks ir pilns. Mēs arī zinām, ka jūs vēlaties savai ģimenei sniegt pilnvērtīgas, ļoti gardas maltītes, bet nevarat atļauties pavadīt visu dienu virtuvē, lai to radītu. Un, visbeidzot, mēs zinām, ka jūs esat gatavs ieguldīt savas ģimenes veselībā, bet jūsu budžets nav bezizmēra.

  Tāpēc mēs izaicinām mūsu piegādātāju: izpētīt un attīstīt augstākās kvalitātes iekārtu, kas var darīt visu un vēl vairāk, nekā ThermoMix TM-31, KitchenAid Cook Processor, Kenwood Cooking Chef un Tefal Cuisine Companion var izdarīt… par pieņemamu cenu.

  Froothie ir Optimum ThermoCook Pro ekskluzīvais izplatītājs un piedāvā to tieši jums,neiesaistot trešās puses tālākpārdevējus, demonstrētājus vai ar mazumtirdzniecības uzcenojumu. Tas nozīmē, ka Froothie var saglabāt zemākās iespējamās cenas, vienlaikus piedāvājot jums uzticību, sadarbojoties ar vadošo iekārtu uzņēmumu tiešsaistē.

 • FUNKCIONALITĀTE

  Jūsu ThermoCook Pro ātri kļūs par jūsu “slepeno sabiedroto”, palīdzot jums gatavot neaizmirstamas, uzturvielām bagātas maltītes bez kaitīgām piedevām, kuras jūsu ģimene iemīlēs, katrā solī no pagatavošanas līdz tīrīšanai. Te būs pilns tā daudzo funkciju saraksts:

  • Kapāšana: viss, sākot no gaļas kapāšanas, līdz smalki kapātiem riekstiem vai zaļumiem, dārzeņiem salātu gatavošanai vai ēdienu gatavošanai.
  • Kulšana: olu baltumi perfektai omletei vai bezē.
  • Maisīšana: viegli apvieno visas sastāvdaļas.
  • Emulgācija: maigas konsistences, krēmīgas salātu mērces, majonēzes un mīklas.
  • Malšana: svaigi malti milti no rīsiem un graudiem maksimāli labam uzturam.
  • Mīcīšana: mīkla svaigai maizei, plāceņu maisījumi un citi cepti gardumi.
  • Gatavošana: vāra, sutina vai sautē jebko, no rīsiem līdz frikadelēm, no marmelādēm līdz čilli.
  • Blendēšana: kombinē sastāvdaļas un blendē tās līdz maigai konsistencei.
  • Jaukšana: ļauj pavāram pamest ierīci, bet turpina jaukt sastāvdaļas.
  • Tvaicēšana: gatavo perfekti tvaicētus dārzeņus, gaļu, zivis, augļus, rīsus un pastu.
  • Svēršana: nodrošina katras sastāvdaļas precizitāti.
  • Precīza sildīšana: sildi mazuļu pārtiku vai šokolādi līdz 37°C un paturi to tur.
  • Biezeņu gatavošana: gatavo maigus biezeņus un mazuļu pārtiku.
  • Sautēšana: pagatavo gardus wok ēdienus, kā arī ceptu gaļu un dārzeņus.
  • Smalcināšana: sagriež sastāvdaļas, it īpaši gaļu, mazos gabaliņos.
  • Lēnā gatavošana: gatavo lēni, vairākas stundas, zemā temperatūrā
  • Klapēšana: veido vieglas konsistences un mīkstu gala rezultātu.
  • Putošana: olu baltumi perfektai omletei vai bezē.
  • Vārīšana: spēja gatavot ēdienu burbuļojošā sķidrumā.
  • Sutināšana: gatavo lēni gaļu un dārzeņus līdz perfektai kombinācijai.
  • DIY (dari to pats): unikāla iespēja pielāgot savas iemīļotākās receptes.

   

  Un labākā daļa ir tā, ka jūs nekad neiestrēgsiet ar netīriem katliem un pannām! Jūsu ThermoCook Pro ir viegli tīrāms un visas sastāvdaļas, kas uzskaitītas kā piederumi, ir droši mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tas tiešām ir tik viegli.

 • MŪSU SOLĪJUMS

  Jūsu sadarbība ar mums, protams, nebeidzas, kad jūs iegādājaties savu Optimum ThermoCook Pro daudzfunkcionālo ierīci. Ar to varētu būt vienkārši darboties, bet jūsu ThermoCook Pro ir mūsdienīga iekārta. Tas nozīmē, ka vēlēsieties pastāvīgu atbalstu un konsultācijas, lai palīdzētu jums izmantot to vispilnīgāk.

  Tādēļ mēs pārliecināmies, lai mūsu Froothie atbalsta komanda ir tikai telefona zvana attālumā.

  Papildus, kā Froothie klients, jūs varat gūt labumu no mūsu unikālās viena mēneša pārbaudes laika garantijas. Ja jūs neesat apmierināts ar savu Optimum ThermoCook Pro, dodiet mums ziņu, vēlākais, 30 dienu laikā no tā saņemšanas. Mēs jums atgriezīsim pilnu summu bez ierunām, nosacījumiem un jautājumiem.

 • KOPSAVILKUMS

  Optimum ThermoCook Pro daudzfunkciju ierīce ir vienkārša daudzfunkciju ierīce, kas piedāvā ievērojama līmeņa funkcionalitāti. Sākot no pirmās reizes, kad to izmantosiet, lai ātri un vienkārši pagatavotu veselīgu, gardu, piecu zvaigžņu maltīti no sākuma līdz beigām, jūs brīnīsieties kā vispār esat spējuši darboties bez tās.

  Pietiekoši jaudīgs, lai apmierinātu pat komerciālās virtuves prasības – tomēr pietiekami pieejams vidusmēra mājsaimniecībai – jūsu ThermoCook Pro kalpos mūžīgi. Padomājiet par to, kā par savu personīgo virtuves asistentu vienā ierīcē.

Copyright Athena Solutions Pty Ltd

 

contact info

 • Athena Solutions Pty Ltd – Froothie (LV)
  Unit 1/ 24, London Drive,
  Bayswater VIC 3153,Australia
  VAT number: NL 824103099B01

INSTAGRAM